Rezultate te kerkimit per termin: +Barbados

Meta: total 354 / total_found 354 / time 0.000 / keyword[0] barbados / docs[0] 354 / hits[0] 398 /
No Pic available
  • 2017-05-30

Tabela/ Shtetet më të pasura dhe më të varfra dhe ku renditet Shqipëria

A e dini cilat janë shtetet më të pasura dhe më të varfra, ku paraja ka më shumë vlerë, dhe ku renditet Shqipëria? Për të renditur vendet më të pasura dhe më të varfra për 2016-n, Global Finance ka marrë në konsideratë Prodhimin e Brendshëm Bruto për frymë, i rregulluar me fuqi

Probleme për Benzema: Është faji i juventines Rihanna
  • 2017-05-13

Probleme për Benzema: Është faji i juventines Rihanna

Me një veprim që i mahniti të gjithë gjatë ndeshjes së kthimit në gjysmëfinalen e Champions League-s ndaj Atletico Madrid, Karim Benzema e dërgoi (falë finalizimit të Iscos) Real Madrid-in në finale ku do të përballet me Juventusin. Por përveç faktit që ka mbushur faqet e shtypit sp

No Pic available
  • 2017-03-06

Rihanna thyen rregullat për Paper Magazine

Me një stil komplet ekstravagant Rihanna ka thyer rregullat për revistën Paper Magazine. Këtë herë këngëtaren e famshme nga ishujt Barbados e shohim me një stil komplet ndryshe nga çjemi mësuar ta kemi parë. Ylli i muzikës pop tronditi me modelin e ri të flokëve të saj ngjyrë të gj

No Pic available
  • 2017-02-24

Këngëtarja Rihanna shpallet humanisja e vitit në Harvard

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit për vitin 2017. Të mërkurën e ardhshme më 1 mars këngëtarja do të niset drejt kampusit të universitetit, për të marrë çmimin nga Peter J. Gomes. Rihanna ka ndërtuar një qendër për trajtimin e kancerit t

Rihanna shpallet humanistja e vitit 2017
  • 2017-02-24

Rihanna shpallet humanistja e vitit 2017

  Universiteti i Harvardit e ka emëruar Rihannën si Humanistja e vitit 2017 për punën që bëri ajo për përmirësimin e trajtimit të kancerit në Barbados, qytetin e lindjes së saj. Rihanna ka ndërtuar një qendër për onkologji dhe mjekësi nukleare për të trajtuar kancerin e gjiri

No Pic available
  • 2017-01-07

Tallia Storm mahnitëse me kostum banje

Tallia Storm është rikthyer në shtëpinë e saj në Britaninë e Madhe pasi shijoi pushimet përrallore në Barbados gjatë periudhës festive. Por para se të hipte në avion, këngëtarja 18 vjeçare u sigurua ti jepte fund ditëve në parajsë duke u shfaqur më seksi se kurrë. Bukuroshja, e

No Pic available
  • 2017-01-03

Tallia Storm mahnitëse me bikini

Ajo ka tërhequr vëmendjen me fizikun e saj për tu patur zili gjatë sezonit festiv teksa ka pushuar në Barbados. Tallia Storm ka mahnitur edhe njëherë ndërkohë që ka shijuar një tjetër ditë në parajsë këtë të hënë. Princesha 18 vjeçare e Pop-it, ka shfaqur trupin e saj të tonifi