Rezultate te kerkimit per termin: +Barcelonn

Meta: total 20 / total_found 20 / time 0.000 / keyword[0] barcelonn / docs[0] 20 / hits[0] 23 /
Mascherano, prezantimi tek Barcelona
  • 2010-08-29

Mascherano, prezantimi tek Barcelona

Javier Mascherano prezantohet sot n Kamp Nou, menjher pas vizitave mjeksore, dhe do t vendoset menjher n dispozicion t teknikut Guardiola, pr t nisur sezonin e ri me Barcelona. Argjentinasi ka firmosur nj kontrat 4 vjecare dhe do t prfitoj 5.5 milion euro neto n sezon. Barcelona ka paguar me m

No Pic available
  • 2010-08-28

Interi me gisht në gojë,Maskerano shkon te Barça

Zyrtare Marrveshje mes Liverpulit dhe spanjollve pr 22 milion euro Maskerano i thot lamtumir Liverpulit, l that Interin, pasi zgjedh Barcelonn. Spanjollt kan fituar konkurrencn me italiant dhe kan siguruar mesfushorin argjentinas pr nj shifr q, sipas mediave iberike, sht rreth 22 milion euro. Kapit

No Pic available
  • 2010-08-24

Futbolli shqiptar, dje, sot dhe nesër

N vitet e pas-Lufts s Dyt Botrore, Shqipria ashtu si e gjith Evropa Lindore, u mbush me skuadra futbolli, volejbolli, basketbolli, q mbanin emra revolucionar si Partizani, Lokomotiva, Dinamo, pse jo edhe Bobina. Kshtu ishte ajo koh, e mbushur me dinamo, bobina, precina, valvola. Imagjinoni derbin

No Pic available
  • 2010-08-23

Një shkëmbim huazimesh Ibra-Borrielo

Ideja e Milanit Emri i Ibrahimovi tashm qarkullon n korridoret e Milanelos. Dje n “San Siro”, presidenti Berluskoni sht informuar nga Galiani dhe nga Braida mbi mundsit pr ta bler vrtet suedezin. N tribunn e nderit do t planifikohet strategjia pr t nisur sulmin ndaj ish-interistit. Nj s

No Pic available
  • 2010-08-21

Uesli Shnajder: Nuk e kam mendjen te Topi i Artë

Organizatori holandez nnvijzon se Interi ka ende “uri” pr t fituar trofe Uesli Shnajder cilsohet si kandidati m i fort pr t fituar “Topin e Art FIFA”, por m par, mesfushori krkon t fitoj me Interin edhe tre trofet e mbetur. Objektivi: q ta shndrroj 2010-n n nj vit legjendar

No Pic available
  • 2010-08-19

Milan, Alegri dëshiron Ibrën

Milani punon nn rrogoz: Nuk ka para, por mund ta marr n form huazimi Ibrahimovi te Milani? Trajnerit Masimo Alegri do t’i plqente shum. Kt zbulim e kae prditshmja spanjolle “AS”, e cila tregon se informacionet i ka marr nga nj burim i rndsishm, ku sipas tij, thuhet se trajneri i Mi

No Pic available
  • 2010-08-15

Baloteli, zyrtarisht te Siti me një klauzolë anti-Milan

Transferimi Menaxheri Raiola: U largua nga Interi pasi e rrahu Materaci Mario Baloteli bhet zyrtarisht lojtar i Manester Sitit, por prpara shitjes s sulmuesit t talentuar, drejtuesit e Interit kan marr masa q t mos prsritet nj tjetr rast si ai i Ronaldos (q pasi aventurs te Reali, u bashkua me riva