Rezultate te kerkimit per termin: +Barcelons

Meta: total 44 / total_found 44 / time 0.000 / keyword[0] barcelons / docs[0] 44 / hits[0] 49 /
TË SHOHËSH EUROPËN, PA TË VDESËSH!
  • 2018-09-04

TË SHOHËSH EUROPËN, PA TË VDESËSH!

Jagoda Marinic, autore e shkrimit Turizmi sht nj fest tregtimi gjat gjith vitit: festivale elektro, ngjarje sportive, udhtime me transoqeanik. Qyteteve u merret fryma nga masa e turistve. Un e shoh kt zhvillim prej vitesh n Kroaci. Ésht e thjesht t’ia rrissh vlern ktij vendi: Mjafton vetm nat

BOTT PARALELE T CARLES PUIGDEMONT
  • 2017-10-29

BOTT PARALELE T CARLES PUIGDEMONT

Presidenti rajonal katalonjas i shkarkuar Carles Puigdemont ndodhet n nj kontradiktore. A sht kjo arsyeja, prse ai mban nj qendrim kontradiktor? Ai sht ulur n nj lokal n qytetin e tij t lindjes Girona dhe ha drek. Nj grup basketbollistsh dshirojn t bjn nj fotografi me t s’ka problem. Puigdem

Bukuroshja serbe, e dashura e re e Neymarit (FOTO)
  • 2014-11-20

Bukuroshja serbe, e dashura e re e Neymarit (FOTO)

Përveç fotove të postuara në rrjetet sociale nga modelja serbe, asnjë dalje tjetër publike nuk është në qarkullim ku të shihen bashkë sulmuesi brazilian i Barcelons, Neymar dhe Soraja Vucelic. Megjithatë mediat rozë në Spanj&eu

Scolari: Barca gënjeu
  • 2013-08-14

Scolari: Barca gënjeu

Luis Felipe Scolari ka thënë se është i zhgënjyer me shkrimet në mediat spanjolle ku thuhej se Neymar është me anemi. Scolari ka thënë se këto që janë shkruar, janë gënjeshtra. Këto shkrime më kanë befasuar te

Pique, ky tifoz i zjarrrtë në El Clasico
  • 2013-01-01

Pique, ky tifoz i zjarrrtë në El Clasico

Gerard Pique ishte pjesë e tifozëve të Barcelonës në ndeshjen El Clasico të basketbollit spanjoll mes Barcelonës dhe Real Madridit. Mbrojtësi spanjoll ishte i zjarrtë në tifon e tij duke shprehur përkrahjen e madhe për skuadrën e Barc

Liga e Kampioneve dhe mrekullia e Abidalit
  • 2012-09-06

Liga e Kampioneve dhe mrekullia e Abidalit

E mbani mend Erik Abidalin? Këtë djalosh që ngre lart Kupën e Kampionëve të vitit 2011 u mendua se nuk do ta shikonim më me fanelën e Barcelonsë dhe me asnjë fanelë tjetër futbolli në botë. Paskemi qenë ta gabuar, Kjo sepse,

No Pic available
  • 2011-01-12

Topi i Artë, Mesi“përçan” Spanjënzgjodhën Shnajder

MADRID- Dhënia e “Topit të Artë” Lionel Mesit duket se ka përçarë botën e futbollit. Sidomos në Spanjë, mediat vendase nuk duken aspak të kënaqura me këtë verdikt të votimit të FIFA-s dhe revistës France Fo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama