Rezultate te kerkimit per termin: +Barcelonn

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.760Z

Finalja botërore për klube, Estudiantes kundër Barcelonës

Estudiantes dhe Barcellona jan gati t luajn finale e botrorit pr klube n Abu Dhabi. Spanjollt jan favoritt e ktij takimi, por argjentinasit mund t jen surpriza ashtu si doln fituar edhe n Copa Libertadores. Nse duan t mundin Barcelonn futbollistt e Estudiantes duhet t japin 120% t tyre n fush. Kshtu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Interi me gisht në gojë,Maskerano shkon te Barça

Zyrtare Marrveshje mes Liverpulit dhe spanjollve pr 22 milion euro Maskerano i thot lamtumir Liverpulit, l that Interin, pasi zgjedh Barcelonn. Spanjollt kan fituar konkurrencn me italiant dhe kan siguruar mesfushorin argjentinas pr nj shifr q, sipas mediave iberike, sht rreth 22 milion euro. Kapit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.347Z

"Champions", Bajern prball Manester n cerekfinale

Hidhet shorti pr cerekfinalet e Ligs s Kampioneve. Skuadra italiane e Interit do t prballet me CSKA-n e Mosks, Bajern me Manester Junajtid, Lion me Bordon, ndrsa Arsenali do t ndeshet me Barcelonn.Interi do t luaj ndeshjen e par n 30-31 mars e ndeshjen e kthimit ne 6-7 prill. Nse skuadra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.350Z

Napoli Genoa dhe Bajern Mainz në Supersport

Supersport ka sot n program shum ndeshje interesante nga kampionatet m t rndsishme t Europs. Seria A ka n mbrmje prballjen Napoli – Xhenoa, nj takim q vlen pr zonn empions pr ekipin vendas. N Bundeslig Bajerni i Mynihut dhe Shalke do t presin respektivisht Mainzin dhe Hofenhajmin. T dy skuadra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.101Z

Argjentinasit: Havier Maskerano, te Barça

Mediat E prditshmja argjentinase, “Olé”, sht e bindur se mesfushori Havier Maskerano do t luaj me Barcelonn gjat sezonit t ri. Pr transferimin e 26-vjearit, Liverpuli do t prfitoj 15 milion euro dhe mesfushorin bjellorus, Aleksandr Hleb. Maskerano prshndetet me tifozt “Reds

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.338Z

Messi i Art

Lionel Messi e ka fituar Topin e Art, mimin m t madh europian t futbollit. Messi, i cili luan pr Barcelonn dhe kombtaren e Argjentins, u b argjentinasi i par i cili shpallet futbollist m i mir i Europs. Messi, 22 vjear e mundi fituesin e vitit t kaluar Cristiano Ronaldo n anketn q e zhvilloi revis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.428Z

Një shkëmbim huazimesh Ibra-Borrielo

Ideja e Milanit Emri i Ibrahimovi tashm qarkullon n korridoret e Milanelos. Dje n “San Siro”, presidenti Berluskoni sht informuar nga Galiani dhe nga Braida mbi mundsit pr ta bler vrtet suedezin. N tribunn e nderit do t planifikohet strategjia pr t nisur sulmin ndaj ish-interistit. Nj s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama