Rezultate te kerkimit per termin: +Barcelons

Total: 37
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.418Z

Robben i mbyll dern Barcelons

Barcelona nuk ka asnjë mundësi të blejë sulmuesin e Bayern Munchen, Arjen Robben. Kjo jo sepse i mungojnë fondet por sepse holandezi i ka mbyllur derën skuadrës katalanase, duke shprehur dëshirën për të vazhduar aventurën gjermane. Sipas një lajmi të publikuar dje, Laporta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.658Z

Ibrahimoviç kthehet tek Milano

Ibrahimovi do t kthehet n Milano, por tek kuqezinjt e Milanit. Kjo ide po qarkullon prej ditsh n tregun e futbollistve dhe bhet m e fort pasi sot pasdite do t ket nj takim n Barcelon mes palve pr t prfunduar kontratn. Zyrtart e Barcelons dhe t Milanit kan gjetur marrveshjen me njri-tjetrin dhe n med

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.938Z

Ibra: Nga Barça iki vetëm për Premier League

Deklarata Suedezi anashkalon Milanin, ndrsa “blaugranat” krkojn negociata me elsin dhe Sitin Sulmuesi i Barcelons, Zlatan Ibrahimovi, ka deklaruar se nuk e prjashton mundsin pr t luajtur nj dit n kampionatin anglez, megjithat thekson se nuk ka asnj shans q transferimi n Premier League t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.635Z

Barcelona, Xavi nuk do të luajë ndaj Shtutgart

Xavi Hernandez nuk do t jet n takimin e Champions kundr Shtutgartit. Sipas klubit spanjoll, Xavi ka psuar dje nj dmtim muskular t shkalls s par n kmbn e djatht. Mesfushori i Barcelons duhet t qndroj pushim pr 15 dit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.897Z

Skema e pensioneve, protesta në Spanjë

Kto kan qen manifestimet n qytetet kryesore t Spanjs. Dhjetra mij prfaqsues t sindikatave mbushn rrugt e Barcelons, Madridit dhe Valencias n shenj proteste kundr ndryshimeve n sistemin e pensioneve. Kryeminsitri Hose Luiz Rodrigez Zapatero, planifikon t rris moshn e daljes n pension. Qeveria ka dekl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Guardiola lavdron Puyolin

Trajneri i Barcelons, Pep Guardiola, ka lavdruar paraqitjen e qendrmbrojtsit Carles Puyol pas fitores 1-0 ndaj Real Madridit n El Clasico. Zlatan Ibrahimovi shnoi golin e vetm pak minuta pasi ishte inkuadruar n loj si rezervist, por ishte mbrojtsi Puyol ai q mori lvdata pr paraqitjen heroike. 31

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.490Z

Faleminderit Barcelon

Lionel Messi shpreson t kaloj nj tjetr sezon t jashtzakonshm pr klubin dhe shkalln ndrkombtare. T dieln n mngjes n Paris, ylli argjentinas ka marr Topin e Art 2009 q ndahet nga magazina prestigjioze franceze, France Football pr futbollistin m t mir t vitit n Evrop dhe iu sht falnderuar bashklojtarve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama