Rezultate te kerkimit per termin: +Barcelona

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.079Z

Favorit, Barcelona

Barcelona është favorit për ta mposhtur Real Madridin në finale të Copa del Rey, sipas sondazheve të mediumeve spanjolle. Dy rivalët historikë do të ndeshen mes vete më 20 prill, për të përcaktuar titullin e parë të sezonit. Ndërsa, sa i përket La Ligas, gjiganti katalan synon që m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.049Z

Barcelona kryeson

Barcelona vazhdon marshin e fitoreve.Skuadra e Guardioles ka mundur Rekreativon me rezultatin 2-0.Golat e fitores jane shenuar nga Mesi dhe Keita.Me kete fitore Barcelona shkon ne kuoten e 28 pikeve.Vila real barazon 2-2 me Malagen nderkohe qe Real Madrid eshte mundur nga Valadolid me rezultatin 1-0

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.393Z

Ndalet Barcelona

Barcelona ndalet ne Kamp Nou pas 9 fitoresh rradhazi.Skuadra e Guardioles eshte gjendur ne disavantazh por ne fund ka arritur te barazoje.Me kete barazim Barcelona vazhdon te ruaje vendin e pare me 29 pike, nderkoh qe perfiton reali i cili ngjitet ne te dytin me 26 pike.Madrilenet munden 1-0 Rekreat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.943Z

Barcelona, makineri e golave

Përveç që ka bërë startin më të mirë në histori të klubit pas dhjetë xhirove të para në La Ligë, Barcelona ka realizuar 32 gola, njësoj sikurse Real Madridi në stinorin e shkuar, kur thyen rekordin prej 121 sosh. Gjiganti katalan tani mund të synojë të tejkalojë shifrën e shëni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.498Z

Barcelona, fatlume

Barcelona është pa dyshim aktualisht skuadra më e talentuar dhe njëra prej më të fuqishmeve në futbollin botëror. Shënimi i golave nuk paraqet problem për ta. Për këtë përkujdesen Lionel Messi, David Villa e të tjerë. Por, nga La Liga vjen një statistikë interesante. Gjiganti katal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.846Z

Çfarë goli nga Barcelona, por Barcelona e Ekuadorit

E ka emrin Barcelona, luan si Barcelona, por nuk është Barcelona e Spanjës. Skuadra nga Ekuadori, Barcelona po luan futboll fantastik. Një aksion në stilin Tiki-Taka është parë në ndeshjen ndaj Deportivo Quitos. Pas 10 pasimeve maestrale, u shënua n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.413Z

Barcelona ofertë Interit

Barcelona e ka marrë shumë seriozisht blerjen e një portieri. Sipas mediave italiane, skuadra katalonase tani e ka kthyer vëmendjen tek portieri i Interit, Samir Handanovic. Madje thuhet se Masimo Moratti ka pranuar ofertën e parë nga Barcelona. 23 milion euro Barcelon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama