Rezultate te kerkimit per termin: +Barcelonen +Aspak

Meta: total 35 / total_found 35 / time 0.001 / keyword[0] barcelonen / docs[0] 641 / hits[0] 747 / keyword[1] aspak / docs[1] 40041 / hits[1] 46555 /
Arsenali precedent permbysjeje asnje per Barcelonen
  • 2017-02-16

Arsenali precedent permbysjeje asnje per Barcelonen

p styletext-align justifyNdeshjet e javes se pare te perballjeve me eliminim direkt ne Champions League sollen dy rezultate te befta ku skuadra si Barcelona apo Arsenal u munden thelle 4-0 dhe 5-1 Por nese per katalanasit statistikat flasin per zero precedenca permbysjeje me te tille dizavantazh per

Copa del Rey Alaves ne finale
  • 2017-02-09

Copa del Rey Alaves ne finale

p styletext-align justifyDeportivo Alaves eshte finalistja e dyte e Kupes se Mbretit atje ku do te perballet me Barcelonen per te shkruar historine Ne stadiumin Mendizorroza ne sfiden e transmetuar drejtperdrejt dhe ekskluzivisht ne platformen Tring basket munden me rezultatin minimal 1-0 ne ndeshje

Finalja e Kupes se Mbretit shihet si shpetim sezoni per Simeonen
  • 2017-02-01

Finalja e Kupes se Mbretit shihet si shpetim sezoni per Simeonen

p styletext-align justifyNe 5 vite 5 trofe dhe me shume se 500 gola eshte ky bilanci i Diego Simeones i cili gjithsesi kete sezon ka prekur piken me te ulet te drejtimit te Atleticos se Madridit Los Rojiblancos kane shenuar nje rritje te padiskutueshme te nivelit te tyre qe prej ardhjes se argjentin

Ronaldinho Barcelona sot Me pelqen skuadra ku luaja me Messin dhe Eto
  • 2017-01-31

Ronaldinho Barcelona sot Me pelqen skuadra ku luaja me Messin dhe Eto

p styletext-align justify8220Preferoj me shume treshen time me Eto8217o dhe Messin8221 8211 keshtu eshte shprehur Ronaldinho perballe temes rreth treshes Messi-Suarez-Neymar qe po cilesohet se fundmi si treshja me e mire e sulmit qe ka pasur ndonjehere Barcelona 36-vjecari ishte kete fundjave ne Par

Barcelona thyen tabune Anoeta
  • 2017-01-20

Barcelona thyen tabune Anoeta

p styletext-align justifySukses i rendesishem per Barcelonen qe hedh nje hap te sigurt drejt gjysmefinaleve te Kupes se Mbretit nje eksluzivitet i platformes Tring Ne stadiumin Anoeta tabu per katalanasit prej shume vitesh skuadra e Luis Enrikes mundi me rezultatin minimal 1-0 Gjithsesi nje ndeshje

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup

Atletiko largon nga skena Barcelonen OK Bajern
  • 2016-04-14

Atletiko largon nga skena Barcelonen OK Bajern

brbrAtletiko e Madridit dhe Bajerni i Mynihut jane dy skuadrat e fundit qe prene bileten per ne gjysmefinalet e UEFA Champions League Ne Vicente Calderon ne nje sfide ku parimi i vendasve eshte te luash nje ndeshje si te jete e fundit per te sjelle renien e perendive skuadra e Simeones nxori jashte