Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhebrbr

Meta: total 55 / total_found 55 / time 0.000 / keyword[0] bardhebrbr / docs[0] 55 / hits[0] 57 /
Trump shte e logjikshme qe SHBA te kene marredhenie me te mira me Rusine
  • 2017-02-17

Trump shte e logjikshme qe SHBA te kene marredhenie me te mira me Rusine

brbrPresidenti Donald Trump tha te enjten se eshte e logjikshme qe SHBA te kete marredhenie me te mira me Rusine sepse te dyja jane fuqite berthamorebrbr brbrGjate nje konference te gjate shtypi me gazetaret ne Shtepine e Bardhe Presidenti Trump tha se rreziqet e nje konflikti me Rusine jane te medh

Spanje Ossasuna-Real Madriddite e vecante per Ramos ndeshja e 500-te me madrilenet
  • 2017-02-11

Spanje Ossasuna-Real Madriddite e vecante per Ramos ndeshja e 500-te me madrilenet

brbrNdeshja Ossasuna- Real Madrid qe do te luhet sot ne oren 2045 do te jete e vecante per qendermbrojtesin dhe kapitenin e madrileneve Sergio Ramos ai do te luaje ndeshjen e 500-te te karrieres se tij me fanellen e Shtepise se Bardhebrbr brbrSikurse shkruajne mediat sportive spanjolle mbrojtesi 30-

Trump Shkembimet SHBA-Japoni duhet te jene te lira dhe reciproke
  • 2017-02-11

Trump Shkembimet SHBA-Japoni duhet te jene te lira dhe reciproke

brbrPresidenti amerikan Donald Trump vleresoi sot ne krahe te kryeministrit japonez Shinzo Abe se shkembimet ekonomike mes SHBA-se dhe Japonise duhet te jene te lira dhe reciprokebrbr brbrMbi ekonomine ne kerkojme nje marredhenie tregtare qe te jete e lire e drejte dhe reciproke Nga e cila perfitojn

Merkel ne pritje te fteses se Shtepise se Bardhe
  • 2017-01-24

Merkel ne pritje te fteses se Shtepise se Bardhe

brbrKancelarja gjermane Angela Merkel po pret me durim ftesen per bisedime me presidentin amerikan Donald Trump dhe eshte e pashqetesuar per faktin se kryeministrja britanike Theresa May do te jete udheheqesja e pare qe takohet me presidentin e ri te Shteteve te Bashkuara te Amerikes tha sot zedhene

Michael Moore mbeshtet Clinton
  • 2016-12-09

Michael Moore mbeshtet Clinton

var fbShare url httpvizionplusalmichael-moore-mbeshtet-clintonsize smallp styletext-align justifyQe prej humbjes se Hillary Clinton ne zgjedhjet presidenciale te nentorit mbeshtetesit e saj jane vene ne kerkim te rrugeve dhe menyrave per te ndaluar ardhjen ne Shtepine e Bardhe te Donald Trump Para

Trump terhiqet prej premtimeve me te forta te fushates
  • 2016-11-24

Trump terhiqet prej premtimeve me te forta te fushates

var fbShare url httpvizionplusaltrump-terhiqet-prej-premtimeve-me-te-forta-te-fushatessize smallbrbrPresidenti i zgjedhur po perballet me pyetjen nese ai mund te drejtoje njekohesisht si vendin ashtu edhe biznesin e tij multi miliardesh ne fushen e pasurive te paluajtshmebrbr brbrZoti Trump i tha s

Trump ne Shtepine e Bardhe takim koke me koke me Obamen
  • 2016-11-10

Trump ne Shtepine e Bardhe takim koke me koke me Obamen

var fbShare url httpvizionplusaltrump-ne-shtepine-e-bardhe-takim-koke-me-koke-me-obamensize smallp styletext-align justifyPasi u shpall zyrtarisht si Presidenti i ri i SHBA-se  Donald Trump do te zhvilloje sot viziten e tij te pare ne Shtepine e Bardhe Ai do te pritet nga Presidenti Barack Obama