Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhekuqt

Total: 35
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.783Z

Ajaks prane titullit kampion ne Holande

Duket se nuk ka më enigma për titullin kampion në Holandë. Ajaksi i Amsterdamit është pranë titullit pas fitores 3-2 në fushën e rivalit kryesor, PSV. Tashmë, Ajaks është 5 pikë para vendit të dytë, që mbahet nga Vitese,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.546Z

Simeone trajneri i ri i Atletico Madrid

Atletico Madrid ka konfirmuar nëpërmjet një komunikate për shtyp se Diego Pablo Simeone do të jetë trajneri i ri i ekipit madrilen. Argjentinasi do të drejtojë bardhekuqtë deri në fundin e sezonit të ardhshëm. Drejtuesit e Atletico

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.941Z

Josa harron Vllaznine

Fitorja 3-1 në Shkodër ka dhënë moral dhe ka treguar se kampionët mbeten të fortë dhe të besueshëm. Largimi i presidentit dhe i trajnerit nuk shkaktoi tronditjen së cilës iu frikësuan tek Skënderbeu, ndërsa në javën e dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.371Z

Estudiantes fiton titullin në Apertura

Argjentinë Estudiantes është shpallur kampion i Argjentinës. Falë dygolëshit të uruguaianit Rodrigo Lopez (73’ dhe 87’), ata mposhtën me rezultatin 2-0 Arsenalin dhe fituan kampionatin e Aperturas. Kjo është hera e pestë në his

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.142Z

Atletico Madrid ben oferte per Shaqirin

Atletiko Madrid i ka bërë një ofertë zyrtare Bajernit të Mynihut për Xherdan Shaqirin. Sipas faqes calciomercato.com, bardhekuqtë spanjollë kërkojnë me ngulm edhe një tjetër futbollist për të përforcuar skuadrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.679Z

Skenderbeu prezanton blerjet e reja

Blerjet e reja të Skëndërbeut, Muzaka, Cikalleshi, Arapi, Idrizi dhe serbi Gjeorgjeviç u prezantuan sot, në një ceremoni madhështore në Korçë. Ngjarja u zhvillua në stadiumin “Skëndërbeu”, përpara tifo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.584Z

Yjet shqiptare të Zvicrës mbërritën në atdhe

Kombëtarja e Zvicrës zbriti në aeroportin “Nënë Tereza” bashkë me koloninë e lojtarëve shqiptarë që militojnë në radhët e ekipit të Otmar Hitzfeld. Kryesuesit e Grupit E kërkojnë një pikë për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama