Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhok

Meta: total 635 / total_found 635 / time 0.000 / keyword[0] bardhok / docs[0] 635 / hits[0] 1074 /
Nuk mbyllën llotot, procedohen dy pronarë bastesh në Tiranë
  • 2019-01-03

Nuk mbyllën llotot, procedohen dy pronarë bastesh në Tiranë

Policia e Tiranës ka proceduar penalisht dy pronarë të basteve, pasi gjatë kontrollove u konstatua se nuk kishin mbyllur aktivitetin e lojërave të fatit pas 1 janarit. Nga kontrollet e ushtruara nga policia e Tiranës janë konstatuar dy subjekte në kryeqytet në rrugën “Bardhok Biba&

No Pic available
  • 2018-12-21

Merr zgjidhje problemi i ujit të pijshëm për dy lagje në kryeqytet

Dy lagje të tjera në kryeqytet kanë marrë zgjidhje për problemin e furnizimit me ujë të pijshëm. Bashkia e Tiranës ka përfunduar investimin për ndërtimin e rrjetit të ri të ujësjellësit në rrugën Petro Nini Luarasi, pranë Shkollës së Baletit. Paralelisht ekipet e punës ripar

Në listën e më të kërkuarve të Mirditës edhe vrasësi i policit
  • 2018-12-17

Në listën e më të kërkuarve të Mirditës edhe vrasësi i policit

Dritan Syziu është një nga personat më të rrezikshëm që gjendet në listën e 33 të kërkuarve për Qarkun e Lezhës. 47-vjeçari  rezulton ende në kërkim për ngjarjen e rëndë të ndodhur më 28 qershor të vitit 2000. I cilësuar si anëtar i Bandës së Mirditës, Dritan Syziu bashk

Ekstradohet nga Athina drejt Shqipërisë i dënuari për vrasje
  • 2018-12-15

Ekstradohet nga Athina drejt Shqipërisë i dënuari për vrasje

Ekstradohet nga Greqia një shtetas shqiptar i dënuar me 16 vite burg për vrasje. Nga Specialistët e Interpol Tirana  u krye ekstradimi nga Athina/Greqi drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar, Bardhok Frroku, 43 vjeç, lindur në Pukë. Shtetasi Bardhok Frroku ishte shpallur në kërkim ndërko

Ndërtoi objektin 10-katësh me para krimi, arrestohet 44-vjeçari në Shkodër
  • 2018-12-03

Ndërtoi objektin 10-katësh me para krimi, arrestohet 44-vjeçari në Shkodër

Arrestohet në Shkodër, pasi disa muajsh hetime shtetasi  Bardhok Planaj, 44 vjeç, banues në fshatin Shtoj i Vjetër. Arrestimi i tij u bë pasi me datë 03.12.2018 nga Prokuroria e Shkodrës është lëshuar Urdhri i Ekzekutimit ndaj këtij shtetasi  nsepse Gjykata ka caktuar  masën e sigur

Ishin duke vjedhur vilën, policia kap hajdutët babë e birë në flagrancë
  • 2018-10-13

Ishin duke vjedhur vilën, policia kap hajdutët babë e birë në flagrancë

Tentojnë të vjedhin një vilë kapen në flagrancë nga policia 2 autorët e dyshuar në momentin që po nxirrnin materialet për ti transportuar. Nga forcat policore të Komisariatit të Policisë Lezhë, pas një pune hetimore profesionale dhe të mirë-organizuar, u bë e mundur ndërhyrja në

Rrjet i ri kanalizimesh në zonën e autostradës
  • 2018-08-11

Rrjet i ri kanalizimesh në zonën e autostradës

Krahas investimeve brenda qytetit, një fokus të veçantë Bashkia e Tiranës po i kushton edhe shtrirjes së investimeve në zonat rurale, duke sjellë edhe një përmirësim të infrastrukturës për qytetarët dhe bizneset që ushtrojnë aktivitetin e tyre në këto zona. Investimi i radhës nga