Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhoku

Meta: total 96 / total_found 96 / time 0.000 / keyword[0] bardhoku / docs[0] 96 / hits[0] 151 /
Bardhok Lala, intervistë me një të vdekur
  • 2017-03-13

Bardhok Lala, intervistë me një të vdekur

Më 28 maj 1996, gazetari i Dita informacion Bardhok Lala, u hodh në një furgon, ku u rrah barbarisht. Të zhveshur dhe gjysmë të vdekur, personat e paidentifikuar që e morën me makinë të kuqe, e hodhën në Liqenin Artificial, duke e menduar të vdekur. 21 vjet më vonë, pakush e di q

No Pic available
  • 2016-11-30

Vrasja e parukieres, flet bashkëshorti i viktimës: Nuk dua ta di pse autori e vrau Etlevën

Bardhok Ndoka, është bashkëshorti i parukieres Etleva Ndoka, që u vra nga ish-i dashuri i saj, ka folur për herë të parë për këtë ngjarje. Ai thotë se nuk kishte dijeni për lidhjen e bashkëshortes së tij me autorin. Ndoka thotë se nuk kërkon ta dijë edhe se përse autori i vrau Etl

Shfrytëzonin shtratin e lumit Mat, gjobiten 4 subjekte
  • 2016-11-16

Shfrytëzonin shtratin e lumit Mat, gjobiten 4 subjekte

Inspektoriati Kombëtar për Mbrojtjen e Territorit ka gjobitur me dy milionë lekë të reja disa subjekteve private që shfrytëzonin shtratin e lumenjve të lumit Mat, në mënyrë të paligjshme. IKMT pas kryerjes së inspektimeve gjobiti katër subjekte: Dejvis-Ba shpk, Kleit-Marvi shpk, Bardho

No Pic available
  • 2016-10-22

Mbetet në burg pronari i magazinës të 1.3 ton drogë në Krujë

Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë “arrest me burg” për të konsideruarit organizatorë të grupit kriminal dhe investitor të laboratorit të kanabisit në zonën e Krujës ku pak ditë më parë u sekuestruan 1.3 ton drogë. Arrest me burg u dha për Kujtim Rexhepi, Erald Bardhok

Burg per grupin e Dervenit
  • 2016-10-22

Burg per grupin e Dervenit

brbrGjykata e Krimeve te Renda dha masen e arrestit me burg per te konsideruarit organizatore te grupit kriminal dhe investitor te magazines se kanabisit ne Derven te Krujes ku u sekuestruan 13 tone hashash Kujtim Rexhepi Erald Bardhoku Gazmir Gjokea Nilson Gega Gjovalin Gjokea dhe Aurel Gjokea do

Zbulimi i droges ne Derven
  • 2016-10-22

Zbulimi i droges ne Derven

brbrGjykata e Krimeve te Renda dha masat e sigurise duke lene ne burg 5 nga 11 personat e arrestuar ne ndertesen ku u gjet droge ne Derven te Fushe Krujes ndersa liroi 16-vjecarin me iniciale EN Para gjykates te ndaluarit jane shprehur se kushtet ekonomike i kane detyruar te pranojne ofertat e Kujt

Magazina me 13 ton droge ne Kruje pronari Te tjeret nuk kane faj
  • 2016-10-22

Magazina me 13 ton droge ne Kruje pronari Te tjeret nuk kane faj

Tirane 22 tetor 2016 NOAal- Kujtim Rexhepi i arrestuari i dyshuar si pronari i magazines ne Derven te Krujes ku u zbulua 13 ton marijuane pranon fajesinebr br Ne seancen e sotme ku Gjykata per Krimet e Renda vendosi masen e sigurise arrest me burg per te ai tentoi te lehtesoje te arrestuarit e tje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama