Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhyl +Qaushi

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] bardhyl / docs[0] 2855 / hits[0] 3963 / keyword[1] qaushi / docs[1] 9 / hits[1] 9 /
Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat
  • 2015-03-26

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit njofton qytetarët e poshtëshënuar që i përkasin zonës së ish- Kënetës në Durrës, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Durrësit për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit

Isa Mustafa po keqpërdorë figurat e ndritura të kombit
  • 2013-03-23

Isa Mustafa po keqpërdorë figurat e ndritura të kombit

Dega e LDK-së në Gjakovë, edhe një herë ka “sulmuar” liderin e kësaj partie, Isa Mustafa, me ç’raste ka shfaqur  ndasitë e mëdha të kësaj dege në Gjakovë. Dega e LDK-së ka reaguar lidhur me organizimin e

No Pic available
  • 2011-05-12

Rezultatet perfundimtare per 272 bashki dhe komuna

Qarku Berat Komuna KUTALLI SHPETIM VRAPI Aleanca per te Ardhmen 2816 DRITAN SULA Aleanca per Qytetarin 1911 LEVIZJA SOCIALISTE PER INTEGRIM 1615 PARTIA DEMOKRACIA SOCIALE 2587 PARTIA BASHKIMI PER TE DREJTAT E NJERIUT 394 Qarku Berat Komuna LUMAS ZARIF SALAJ Aleanca per Qytetarin 1345 P

No Pic available
  • 2009-05-28

Lista e dytë zyrtare e ish-të përndjekurve në proces verifikimi për dëmshpërblimin

Gazeta standard po boton listën e ish-të përndjekurve politikë prej 3165 emrash të cilët janë ende në procesin e verifikimit në institucione të tjera. Sipas burimeve të Ministrisë së Drejtësisë, lista që po publikohet sot është e paplotë dhe nuk është publikuar prej kësja minis

No Pic available
  • 2008-11-01

Ish-të përndjekurit, si duhet aplikuar kur je brenda dhe jashtë vendit

Laureta Rryçi Ish-të përndjekurve që janë brenda dhe jashtë shtetit për të aplikuar për dëmshpërblim u duhet të ndjekin procedura të ndryshme. Gazeta “Albania” u vjen në ndihmë në numrin e sotëm duke dhënë procedurat e sakta që duhet të ndjekin ish-të përndjekurit pavar