Rezultate te kerkimit per termin: +Bardhyl +Shehu

Total: 246
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.144Z

Topi shkarkon prokurorët Dedaj dhe Shehu

03/09/2009  Ina Rama propozoi shkarkimin e prokurorëve të Kurbinit Tom Dedaj dhe Bardhyl Shehu Mendimi për largimin e tyre u dha edhe nga anëtarët e Këshillit. Pritet zëvendësimi i tyre TIRANE- Dy prokuroret e rrethit të Kurbinit Tom Dedaj dhe Bardhyl Shehu janë shkarkuar dje nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.538Z

Kontrabanda, vendimi i cakton 3 mlnlekë gjobë mikut të Arben Imamit

TIRANE- Dënohet me 3 milion lekë të vjetra Bardhyl Imami, kushëriri i ish-ministrit të Mbrojtjes Arben Imami. Vendimi është dhënë nga gjyqtarja Klorinda Çela në datën 8 maj, e cila ka deklaruar fajtor të pandehurin Bardhyl Imami, duke e dënuar atë me gjobë financiare. Vetë prokuror

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.535Z

Kontrabanda, vendimi i cakton 3 mlnlek gjobë mikut të Arben Imamit

TIRANE- Dënohet me 3 milion lekë të vjetra Bardhyl Imami, kushëriri i ish-ministrit të Mbrojtjes Arben Imami. Vendimi është dhënë nga gjyqtarja Klorinda Çela në datën 8 maj, e cila ka deklaruar fajtor të pandehurin Bardhyl Imami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.939Z

Ish-kryeprokurorja Ina Rama dotë hetohet për shpërdorim detyre

TIRANE - E larguar pak kohë më parë nga drejtimi i organit të akuzës, Kryeprokurorja Ina Rama këtë herë pritet të hetohet nga ish vartësit e saj për “shpërdorim detyre”.Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën penale të ish kreut të prokurorisë së kurbinit Bardhyl Shehu,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.678Z

Prokurori, padi penale Ina Ramës: Shpërfilli gjykatat

Kryeprokurorja Ina rama Ish-prokurori i Kurbinit, Badhyl Shehu, padit në Prokurorinë e Tiranës për “shpërdorim detyre” kryeprokuroren Ina Rama. Pasi ka fituar të drejtën e kthimit në punë me vendime të formës së prerë deri në Gjykatën Kushtetuese, ish-prokurori i Kurbinit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.011Z

Ndihmoi shumëtëkërkuarin, përfundon në pranga vetë

11/03/2005  I sekuestrohet makina, fishekë dhe celulari SHKODËR – Një shtetas është ndaluar gjatë ditës së djeshme, pasi ka ndihmuar në fshehjen e një të shumëkërkuari për vrasje. Sipas burimeve zyrtare të policisë dje është marrë masë ndalimi për shtetasin Dorian Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.913Z

Vendim gjykate: “Shpërdorim detyre, të hetohet Ina Rama”

TIRANE-E perditshmja "Panorama” shkruan sot ne kryeartikullin e saj se Prokuroria e Tiranës duhet të hetojë ish-prokuroren e Përgjithshme Ina Rama, me akuzën e shpërdorimit te detyrës. Ky është vendimi i dhënë nga gjyqtari Altin Abdiu, m&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama