Rezultate te kerkimit per termin: Barjam Shahin +Islamaj

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] barjam / docs[0] 185 / hits[0] 248 / keyword[1] shahin / docs[1] 784 / hits[1] 1138 / keyword[2] islamaj / docs[2] 590 / hits[2] 896 /
Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama
  • 2015-12-01

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama

Me rastin e 70- ­vjetorit të Çlirimit të atdheut, Ministria e Mbrojtjes akordoi rreth një vit më parë për 1.000 veteranë të LANÇ­it, "Medaljen e Mirënjohjes". "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht listën e plotë të papublikuar më parë, ku bien në sy një sërë personalite

Lista e 140 kandidatëve të PLSHR-së, Vlashaj: Ekipi për Shqipëria e Re!
  • 2013-05-07

Lista e 140 kandidatëve të PLSHR-së, Vlashaj: Ekipi për Shqipëria e Re!

Tiranë- Partia Lëvizja Shqipëria e Re ka dorëzuar dje në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listën me 140 kandidatët për deputetë që do të përfaqësojnë këtë parti në 12 qarqet e vendit. Kryetari i kësaj partie zoti Edmond Vlashaj e ka cilësuar një sukses përmbylljen e procesit t

No Pic available
  • 2013-05-07

PLSHR dorëzon listën e 140 kandidatëve

Partia Lëvizja Shqipëria e Re ka dorëzuar dje në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve listën me 140 kandidatët për deputetë që do të përfaqësojnë këtë parti në 12 qarqet e vendit. Kryetari i kësaj partie zoti Edmon

Pensionet e ish-ushtarakëve, 134 emrat që do marrin paratë
  • 2012-02-20

Pensionet e ish-ushtarakëve, 134 emrat që do marrin paratë

ISSH: Përfitimi është lidhur që më datë 17 shkurt. Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka përfunduar me llogaritjen dhe përcaktimin e masës së përfitimit edhe për 134 ish-ushtarakë. Gazeta publikon sot emrat e atyre që u është lidhur përfitimi që në datën 17 shkurt dhe që mund ta

No Pic available
  • 2011-05-08

Lista e plotë e kandidatëve të zgjedhjeve të 8 maj

QARKU BERATBashkia BeratPD Ilir DeçolliPS Fadil Nasuf Bashkia KuçovëPD- LSI Selfo KapllaniPS Bardhyl GjyzeliBashkia Ura-VajgurorePD- LSI Thoma RumniçiPS Syrja OrmenajBashkia PoliçanPD- PR Çaush QatoPS Adriatik ZotkaBashkia ÇorovodëPD- LSI Nesim Spa

No Pic available
  • 2010-03-11

Testimet për Shkollën e Policisë, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit

TIRANË - Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bën publike listën me 1128 emrat e kandidatëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”, të cilët kanë dorëzuar dokumentacionin pranë strukturave të per

No Pic available
  • 2009-10-31

Fituesit e fazës së trete ne te gjithe univeristetet

Universiteti i Tiranës Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOXHAJ GERD ASTRIT FAGU KLAUDIO FLAMUR SULOLLARI LORELA LUAN LAZAJ LULZIM QAMIL BRESA RENIS LUAN LOLOÇI SUADA AGIM