Rezultate te kerkimit per termin: +Barks

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] barks / docs[0] 11 / hits[0] 14 /
“Nuk kam ngrënë 13 ditë vetëm që ta fitojë rolin”
  • 2012-12-07

“Nuk kam ngrënë 13 ditë vetëm që ta fitojë rolin”

Kur vie puna tek rolet në filma të rëndësishmëm, aktorët shpeshherë bëjnë sakrifica të mëdha sa që rrallë kush do të mund ti përballonte. Kemi aktorë të tillë që humbin apo shtojnë me dhjetëra ki

No Pic available
  • 2010-08-17

Marku: Ndryshime në qeverisje para zgjedhjeve lokale në 2011-n

Qndrimi Deputeti i PD-s: Duhet nj analiz e thell nga mazhoranca Nj nga deputett m t rndsishm t mazhorancs ka krkuar ndryshime n politikn dhe strukturn e partis kryesore n pushtet. Bhet fjal pr parlamentarin Mark Marku, publicist i njohur, i cili n nj qndrim publik kat ditur dje se nuk ka ndodhur as

Nick Jonas me dy të dashura?
  • 2010-07-01

Nick Jonas me dy të dashura?

Nick Jonas “luan me femra”. Kohë më parë ka pasur thashetheme për një gjë të tillë, por si duket është e vërtet. Nick Jonas është duke u “zbavitur” me dy femra njëkohësisht. Nick është në lidhje me aktoren Lucie Jones dhe Samantha Barks. “Nick është duke e fituar

No Pic available
  • 2010-01-04

Ishte një tiran me vartësit e tij

Biografia e shkruar nga Michael Barrier tregon sekretet e njeriut që shpiku botën e kartonëve. Pati një intuitë gjeniale mbi krijimin e kartonëve të animuar me zë dhe ngjyra, por nuk dëgjonte asnjë dhe merrte të gjitha meritat Mos e harroni kurrë këtë: “është ligji i universit

No Pic available
  • 2008-11-01

Dule-Berishs: Shkarko Barkn

Partia Bashkimi pr t Drejtat e Njeriut me an t kryetarit Vangjel Dule, i ka krkuar sot zyrtarisht kryeministrit Berisha shkarkimin e ministrit t Puns Kosta Barka. Dule ishte n kryeministri rreth ors 14:00, ku zhvilloi nj takim t shkurtr me kryeministrin Berisha. Pas takimit, Dule nuk ka deklaruar

No Pic available
  • 2008-11-01

Shkarkimi i Barks, peng i Presidentit

Prania e presidentit t Republiks Bamir Topi n Shtetet e Bashkuara t Ameriks, duket se po mban peng shkarkimin e ministrit t Puns shtjeve Sociale dhe Shanseve t Barabarta Kosta Barka. Konflikti i fundit brenda partis minoritare, duket se po i jep edhe disa dit t tjera qndrimi n postin e ministrit, nd

No Pic available
  • 2008-11-01

T enjten emri i ministrit t Puns

Gjat dits s enje, kryeministri Sali Berisha do t bj publik edhe emrin e ri t ministrit t Puns, shtjeve Sociale dhe Shanseve t Barabarta , q do t zr vendin e Kosta Barks, i cili pret shkarkimin, pas krkess s PBDNJ-s, pr largimin e tij nga ky post. Gjat nj takimi, nj dit m par me Berishn, kreu i PBDNJ