Rezultate te kerkimit per termin: +Barkn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Dule-Berishs: Shkarko Barkn

Partia Bashkimi pr t Drejtat e Njeriut me an t kryetarit Vangjel Dule, i ka krkuar sot zyrtarisht kryeministrit Berisha shkarkimin e ministrit t Puns Kosta Barka. Dule ishte n kryeministri rreth ors 14:00, ku zhvilloi nj takim t shkurtr me kryeministrin Berisha. Pas takimit, Dule nuk ka deklaruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

T enjten emri i ministrit t Puns

Gjat dits s enje, kryeministri Sali Berisha do t bj publik edhe emrin e ri t ministrit t Puns, shtjeve Sociale dhe Shanseve t Barabarta , q do t zr vendin e Kosta Barks, i cili pret shkarkimin, pas krkess s PBDNJ-s, pr largimin e tij nga ky post. Gjat nj takimi, nj dit m par me Berishn, kreu i PBDNJ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Mbyten 16 persona n liqenin e Farks, Zi Kombtare

Nj fest familjare, e organizuar mbrm n nj lokal n periferi t Tirans, prfundoi me mbytjen aksidentale n liqen t 16 personave, duke u shndrruar n tragjedi kombtare. Kryeministri Sali Berisha e shpalli ditn e sotme dit zie kombtare, ndrsa Kuvendi, pas nj minut heshtjeje n nderim t viktimave, pezulloi p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.654Z

«Mos shpresoni ti hiqni qafe librat»

Një përmbledhje ad hoc e një libri të ardhshëm që pritet të dalë në tetor në Francë, që sjell para lexuesit bisedën e Umberto Ecos me Jean-Claude Carrière. Sebepi u b PPU (blogu Peshkupauje) me nj shkrim t tij t llahtarshm: I llahtarshm n titull "Mos ua bni librave

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama