Rezultate te kerkimit per termin: +Barks

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Shkarkimi i Barks, peng i Presidentit

Prania e presidentit t Republiks Bamir Topi n Shtetet e Bashkuara t Ameriks, duket se po mban peng shkarkimin e ministrit t Puns shtjeve Sociale dhe Shanseve t Barabarta Kosta Barka. Konflikti i fundit brenda partis minoritare, duket se po i jep edhe disa dit t tjera qndrimi n postin e ministrit, nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

T enjten emri i ministrit t Puns

Gjat dits s enje, kryeministri Sali Berisha do t bj publik edhe emrin e ri t ministrit t Puns, shtjeve Sociale dhe Shanseve t Barabarta , q do t zr vendin e Kosta Barks, i cili pret shkarkimin, pas krkess s PBDNJ-s, pr largimin e tij nga ky post. Gjat nj takimi, nj dit m par me Berishn, kreu i PBDNJ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.873Z

Dule-Berishs: Shkarko Barkn

Partia Bashkimi pr t Drejtat e Njeriut me an t kryetarit Vangjel Dule, i ka krkuar sot zyrtarisht kryeministrit Berisha shkarkimin e ministrit t Puns Kosta Barka. Dule ishte n kryeministri rreth ors 14:00, ku zhvilloi nj takim t shkurtr me kryeministrin Berisha. Pas takimit, Dule nuk ka deklaruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.925Z

Nick Jonas me dy të dashura?

Nick Jonas “luan me femra”. Kohë më parë ka pasur thashetheme për një gjë të tillë, por si duket është e vërtet. Nick Jonas është duke u “zbavitur” me dy femra njëkohësisht. Nick është në lidhje me aktoren Lucie Jones dhe Samantha Barks. “Nick është duke e fituar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.875Z

Anastas Duro, ministr i Puns

Presidenti i Republiks Bamir Topi, ka dekretuar sot emrin e ri pr n postin e Ministrit t Puns, shtjeve Sociale dhe Shanseve t Barabarta. Kshtu karrigen e Kosta Barkas e ka zn Anastas Duro. Dekreti i kreut t shtetit, ka firmosur shkarkimin e Kosta Barks si dhe emrimin e ministrit t ri. Deri m tan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.061Z

Butrinti, zbardhen autort

Tiran (start)- Policia njoftoi sot, se kishte zbardhur emrat e autorve q kishin organizuar mbrmjen e shkuar udhtimin pr n Greqi, n zonn e Butrintit. Policia thot se drejtuesit e barks s mbytur jan identifikuar dhe po punohet pr dokumentimin e veprimeve t tyre n kt ngjarje si dhe arrestimin e tyre.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.415Z

“Nuk kam ngrënë 13 ditë vetëm që ta fitojë rolin”

Kur vie puna tek rolet në filma të rëndësishmëm, aktorët shpeshherë bëjnë sakrifica të mëdha sa që rrallë kush do të mund ti përballonte. Kemi aktorë të tillë që humbin apo shtojnë me dhjetëra ki

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama