Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkpunim

Meta: total 934 / total_found 934 / time 0.000 / keyword[0] bashkpunim / docs[0] 934 / hits[0] 1115 /
Vjedhja e dyqanit të celularëve tek 21-Dhjetori nga grupi i Skifterëve me çekiç
  • 2019-02-20

Vjedhja e dyqanit të celularëve tek 21-Dhjetori nga grupi i Skifterëve me çekiç

Top Story pasqyrojë me pamje ekskluzive sesi kryhen grabitjet në biznese të ndryshme, nga persona të paidentifikuar dhe metodat që përdorin. Në një intervistë ekskluzive, bizesmeni Taulant Fejzo tregon më shumë rreth këtyre grabitjeve. Ai ka ardhur nga Gramshi disa vite më parë, dhe ka

Programe Bachelor n Higjenist Dentar dhe Teknik Dentare në Fakultetin e Mjekësisë
  • 2018-07-31

Programe Bachelor n Higjenist Dentar dhe Teknik Dentare në Fakultetin e Mjekësisë

Foto ilustruese N Fakultetin e Mjeksis Dentare ofrohen pr her t par dy programe t reja studimi t tipit Bachelor, t cilat prbjn nj zgjedhje shum t mir pr maturantt e ktij viti. Hapja e Programit Bachelor pr “Higjenist Dentar” dhe e  Programit t Studimit Bachelor pr “Teknik Dentare&

Ngjarja në burgun e Francës, shoku i Florencit rrëfen se kush tentoi ta vriste
  • 2017-12-23

Ngjarja në burgun e Francës, shoku i Florencit rrëfen se kush tentoi ta vriste

Ngjarja e 23-vjeçarit shqiptar Florenc Beqiraj  i cili u dhunua pa mëshirë në burgun e Marsejës në Francë nga persona të paidentifikuar, mbetet akoma e pazbardhur. I riu është masakruar barbarisht në qelinë e tij të burgut dhe ka plagë të forta dhune në krahë dhe një shenjë

Ahmet Gjanaj, projekt-rezolutë për njohjen e gjenocidit grek mbi çamët
  • 2017-09-30

Ahmet Gjanaj, projekt-rezolutë për njohjen e gjenocidit grek mbi çamët

Deputeti shqiptar në Bruksel, Ahmet Gjanaj ka përgatitur një projekt-rezolutë për njohjen e gjenocidit grek mbi popullatën çame. Gjanaj ka renditur disa pika ku i kërkon Parlamentit të Rajonit të Brukselit që ato të merren parasysh. Nisma e deputetit  shqiptar është vërtetë për tu

No Pic available
  • 2017-08-12

Vorë, helikopterët e VIVA shpëtojnë fabrikën e fishekzjarreve

Beteja me zjarret e e helikopterëve VIVA ka vazhduar  në zonën e Kucit në Vorë ku prej dy ditësh një zjarr i madh po rrezikonte një fabrikë fishekzjarrësh që ndodhej pranë. Por falë kësaj ndërhyrjeje në orët e para të mengjesit të së shtunës (12 gusht) flakët në këtë zo

No Pic available
  • 2017-08-12

Zjarret, VIVA operacion në Vorë, Krujë, Gjirokastër dhe Malësi të Madhe

Beteja me zjarret e e helikopterëve VIVA ka vazhduar  në zonën e Kucit në Vorë ku prej dy ditësh një zjarr i madh po rrezikonte një fabrikë fishekzjarrësh që ndodhej pranë. Por falë kësaj ndërhyrjeje në orët e para të mengjesit të së shtunës (12 gusht) flakët në këtë zo

No Pic available
  • 2017-07-14

Mysafir tek nj mik: Presidenti i SHBA-s Trump n Paris

Presidenti Emanuel Macron nj dit para fests kombtare t Francs ndoqi nj ofensiv t dyfisht diplomatike. Ai u takua fillimisht me kancelaren e Gjermanis, Angela Merkel e m pas me presidentin e SHBA-s Trump. “The beast” sht i prpikt. Pak pas ors 17:30 limuzina e kreut t shtetit t SHBA-s mbrr