Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkshortja

Total: 101
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.493Z

SHBA, Liri Berisha takon Zonjën e Parë Michelle Obama

Ekspozita Nënë Tereza, Obama, përgëzime Berishës Gjat hapjes s ekspozits pr Nn Terezn n Kongresin amerikan, bashkshortja e Kryeministrit t Shqipris, zonja Liri Berisha, presidente e fondacionit “Fmijt Shqiptar", u takua me Zonjn e Par t Ameriks, Michelle Obama, bashksho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.375Z

Nuk doja gruan, shkova me vajzn

Babai monstr Ramadan Isufaj ka pranuar aktin e turpshm t kryerjes s marrdhnieve seksuale me t bijn pr 11 vjet me rradh. Isufaj e ka pranuar faktin pas akuzave t komunikuara nga grupi hetimor duke treguar si shkak t t gjithave gruan e tij t ciln nuk e donte dhe nuk i plqente me. Gjithka ka dal n drit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.076Z

Rama del me Lindën në këmbë në bulevard

Edi Rama dhe bashkshortja e tij Linda, kanë ecur sot në mbrëmje me këmbë deri në Hotel Rogner, ku zhvillohet promovimi i librit të Fred Abrahams, rreth Shqipërisë së tranzicionit. Ecnin e sikur thonin :" Këtu na keni deri në vitin 2017".

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.386Z

Kryeministri britanik, baba për të katërtën herë

Kryeministri britanik, Dejvid Kamern shtsrish baba. Bashkshortja e tij Samanta solli n jet nj vajz e cila peshon 2.7 kilogram. Dejvid e Samanta kan dy fmij t tjer, Nensin 6 vjee dhe Arturin 4 vje. Fmija i par i iftit, Ivan ndrroi jet vitin e kaluar nga paraliza cerebrale dhe epilepsia e rnd. Ai isht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.885Z

Dënohet me burg perjetë për spiunazh në Kubë

Analisti n pension i Departamentit t Shtetit, Kendal Majers, sht dnuar me burgim t prjetshm, pr shkak t spiunimit pr Kubn, pr afro 30 vjet. Bashkshortja e tij, Gvendolin, njhersh patrnere n spiunazh, do t vuaj dnimin prej 6 vjetsh. N nntor t 2009-s, Majers sht deklaruar fajtor pr “spiunim dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.390Z

Gruaja tenton vetvrasjen,arrestohet burri

Ka tentuar ti jape fund jetes pas nje sherri me bashkshortin.Kjo eshte drama familjare e nje gruaje nga qyteti i Krujes,e cila nuk mundi te duronte me dhe tentoi.Sipas burimeve te policise se Krujes Violeta Topalli nene e dy femijeve dhe bashkshortja e Agim Topallit me banim ne tapize te Krujes mbre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.169Z

Ecclestone, divorc 670 milionë dollarësh

Pronari i Formula 1, Bernie Ecclestone do t divorcohet nga bashkshortja Slavica Radic, e cila do t’i marr nga arka personale edhe 670 milion euro. 25 vitet e bashkjetess me bukuroshen brune jan mbyllur me nj fund t hidhur pr manjatin britanik q duhet te heq dor nga nj pjes e mir e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama