Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkepronesia

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.020 / keyword[0] bashkepronesia / docs[0] 7 / hits[0] 7 /
Pronesia vret vellane bashke me burrin arrestohet
  • 2011-01-18

Pronesia vret vellane bashke me burrin arrestohet

Korce/ Policia vuri ne pranga Niko dhe Vasilika Tancon. Bashkeshortet akuzohen se kane vrare Marsel Grabocken dy jave me pare pas mosmarreveshjes per biznesin e perbashket qe kishin Policia e Korces ka arrestuar mesditen e djeshme bashkeshortet Tanco te akuzuar per vrasjen e shtetasit Marsel Grabo

Vret vellane bashke me burrin arrestohet
  • 2011-01-18

Vret vellane bashke me burrin arrestohet

Korce/ Policia vuri ne pranga Niko dhe Vasilika Tancon. Bashkeshortet akuzohen se kane vrare Marsel Grabocken dy jave me pare pas mosmarreveshjes per biznesin e perbashket qe kishin Policia e Korces ka arrestuar mesditen e djeshme bashkeshortet Tanco te akuzuar per vrasjen e shtetasit Marsel Grabo

No Pic available
  • 2010-08-13

Administrimi i pallateve, të drejtat dhe detyrimet e banorëve dhe administratorëve

Bashkia e Tiranës shpërndan udhëzuesin praktik i cili përcakton mënyrën sesi duhen administruar pallatet, si dhe të drejtat dhe detyrimet e banorëve dhe administratorëve. Udhëzuesi, tregon procedurat për krijimin e asamblesë dhe cakton detyrat e banorëve dhe administruesve të pallati

Inter blen Cavani-n, kontrate 3 vjecare
  • 2009-12-16

Inter blen Cavani-n, kontrate 3 vjecare

Edison Cavani eshte nje lojtar i Interit dhe ai do bashkohet me skuadren e trajnerit Mourinho duke filluar qe nga muaji janar. 22 vjecari qe luan qysh prej vitit 2007 me Palermon ka nenshkruar nje kontrate 3 vjecare me 1 milione euro ne sezon. Bashkimi me Interin do ndodhe qe ne janar, p

No Pic available
  • 2009-03-23

Kredi per shtepi, tani pa kolateral

Bankat do te liberalizojne dhenien e kredise per te blere nje shtepi dhe kjo e fundit ne saje te nje marreveshjeje qe qeveria shqiptare pritet te nenshkruaje me keto banka. Sipas marreveshjes ne fjale, nuk do te jete me aspak e nevojshme qe ne kembim te kredise secili prej nesh te lere "peng" pronen

No Pic available
  • 2008-02-29

Pronat, sa do paguani te noteret

Te gjithe ata persona, te cilet duhet te kryejne transaksione me pronat e tyre, qofshin keto te luajtshme apo te paluajtshme duhet te paguajne disa tarifa te percaktuara me ligj te noteret. Shuma qe duhet te paguhet per keto veprime eshte ne varesi te madhesise si dhe te vleres se objektit. Keto tar