Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkepronesia

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] bashkepronesia / docs[0] 8 / hits[0] 8 /
Reforma ne Drejtesi Majko kerkon zgjedhje te parakohshme
  • 2016-03-13

Reforma ne Drejtesi Majko kerkon zgjedhje te parakohshme

Transmetuar me 12032016 - 1950 Deputeti i Partise Socialiste Pandeli Majko ka bere nje deklarate te forte ne profilin e tij ne rrjetin social Facebookbr br Ai shkruan per reformen ne drejtesi dhe zvarritjen e saj Sipas tij nese PS-

Pronesia vret vellane bashke me burrin arrestohet
  • 2011-01-18

Pronesia vret vellane bashke me burrin arrestohet

Korce/ Policia vuri ne pranga Niko dhe Vasilika Tancon. Bashkeshortet akuzohen se kane vrare Marsel Grabocken dy jave me pare pas mosmarreveshjes per biznesin e perbashket qe kishin Policia e Korces ka arrestuar mesditen e djeshme bashkeshortet Tanco te akuzuar per vrasjen e shtetasit Marsel Grabo

Vret vellane bashke me burrin arrestohet
  • 2011-01-18

Vret vellane bashke me burrin arrestohet

Korce/ Policia vuri ne pranga Niko dhe Vasilika Tancon. Bashkeshortet akuzohen se kane vrare Marsel Grabocken dy jave me pare pas mosmarreveshjes per biznesin e perbashket qe kishin Policia e Korces ka arrestuar mesditen e djeshme bashkeshortet Tanco te akuzuar per vrasjen e shtetasit Marsel Grabo

No Pic available
  • 2010-08-13

Administrimi i pallateve, të drejtat dhe detyrimet e banorëve dhe administratorëve

Bashkia e Tiranës shpërndan udhëzuesin praktik i cili përcakton mënyrën sesi duhen administruar pallatet, si dhe të drejtat dhe detyrimet e banorëve dhe administratorëve. Udhëzuesi, tregon procedurat për krijimin e asamblesë dhe cakton detyrat e banorëve dhe administruesve të pallati

Inter blen Cavani-n, kontrate 3 vjecare
  • 2009-12-16

Inter blen Cavani-n, kontrate 3 vjecare

Edison Cavani eshte nje lojtar i Interit dhe ai do bashkohet me skuadren e trajnerit Mourinho duke filluar qe nga muaji janar. 22 vjecari qe luan qysh prej vitit 2007 me Palermon ka nenshkruar nje kontrate 3 vjecare me 1 milione euro ne sezon. Bashkimi me Interin do ndodhe qe ne janar, p

No Pic available
  • 2009-03-23

Kredi per shtepi, tani pa kolateral

Bankat do te liberalizojne dhenien e kredise per te blere nje shtepi dhe kjo e fundit ne saje te nje marreveshjeje qe qeveria shqiptare pritet te nenshkruaje me keto banka. Sipas marreveshjes ne fjale, nuk do te jete me aspak e nevojshme qe ne kembim te kredise secili prej nesh te lere "peng" pronen