Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkim +Finos

Total: 224
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:35.995Z

VIDEO/ Historia e Bashkim Finos me dy policet femra

Duke vlerësuar qeverinë për reformat e sukseshme, deputeti i PS-së, Bashkim Fino ka veçuar ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri për punën e mirë që ka bërë, me Lazaratin, por edhe reformën ne Policinë e Shtetit. E për ta ilustruar sa tha, ndau me të pranishmit në takimin e anëta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.610Z

Kritikat, Blushi i përgjigjet Bashkim Finos

Deputeti Ben Blushi ka deklaruar sot në një intervistë për gazetarin Babaramo se ministrat e qeverisë "Rama" janë bërë qesharakë. Sipas Blushit, ata nuk po bëjnë punën e tyre, por rendin se kush i pari të mbushë sallat me njerëz për mitingjet e Ramës, që garon kundër vetes për k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.976Z

Kryekomunari i Shëngjinit: Ministri gangster me favorite la bashki Urën Vajgurore të Bashkim Finos dhe na fshiu ne

Përfaqësuesit vendor të Partisë Demokratike në Lezhë u mblodhën pasditen e djeshme në zyrat e PD-së të qytetit për të deklaruar nismën për mbledhjen e firmave që do të mundësojnë një referendum vendor kundër ndarjes së re territoriale. Në këtë takim mori fjalën edhe Salva

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.218Z

Bashkim Fino i sëmurë, Qeveria mbulon një pjesë të shpenzimeve të kurimit të tij

Qeveria ka vendosur që të bëjë mbulimin e pjesshëm të shpenzimeve të mjekimit të Bashkim Finos, që vuan nga një sëmundje e cila nuk bëhet publike. Shuma që do të përballohet nga Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor është 560 000 lekë. Kjo pagesë do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.315Z

Pas Bashkim Finos dhe ErjonBraçe kundër  Bashkim Dedës

TIRANE- Deputeti i Partisë Socialiste Erjon Braçe i ka kërkuar Kryetarit të Gjykatës Kushtetuese të përgjigjet publikisht dhe me transparencë lidhur me gjykimin e koncesionit të ngjyrosjes se karburanteve. Në reagimin e tij në rrjetin social “Facebook”, Braçe thekson se dhën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.353Z

Të përfundojë një rrugë në Gjermani do 12 vjet, Rama: Në Shqipëri, u ndërtua si të presësh kostum për mua me masat e Erion Braçes dhe Bashkim Finos

Kryeministri Edi Rama paralajmëroi sot se shumë shpejt do të nisë edhe ndërtimi i rrugës Shëngjin-Velipojë. Teksa përmendi faktin se ndërtimi i një rruge kërkon shumë kohë dhe studime, Rama solli në vëmendje një studim që tregonte se në Gjermani kërkonte deri në 12 vite kohë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.709Z

Propozimet e Finos: Të ndryshohet Kushtetuta, prefekti të zgjidhet me votë

Reforma administrative Ministri Çuçi: Opozita ti bashkohet kësaj reforme me interes jetik Pjesëmarrësit në aktivitetin ku u prezantuan dy hartat e reja për ndarjen e re administrative, theksuan edhe një herë nevojën urgjente për një reformë territoriale për shkak të fragmentimit të t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama