Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkis +Edmon +Panariti

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] bashkis / docs[0] 47238 / hits[0] 96474 / keyword[1] edmon / docs[1] 214 / hits[1] 222 / keyword[2] panariti / docs[2] 3262 / hits[2] 8554 /
No Pic available
  • 2012-04-19

Sistemimi i varreve të vjetra zgjidh ngërçin për 10 vjetët e ardhshëm

19/04/2012  Edmond Panariti: Reforma në respekt të dinjitetit njerëzor dhe besimit fetar Sistemi i ri i administrimit të varrezave ekzistuese do t’u vijë në ndihmë banorëve të kryeqytetit që të 10 vjetët e ardhshëm, që të mos përballen me stresin dhe kaosin e krijuar nga

No Pic available
  • 2011-11-25

Liqeni, kallëzim penal për shkollën “Uillson”

25/11/2011  Ky institucion ka abuzuar me prerjen e pemëve dhe bimëve të parkut, duke sjell dëmtimin e tij Nis sot inventarizimi i pemëve e bimëve të parkut, tri fazat për mbrojtjen e liqenit Pas evidentimit të dëmeve në parkun e Liqenit Artificial, Bashkia ka bërë kallëzim

No Pic available
  • 2011-07-27

Basha pret qytetaret e Tiranës ne zyrën e tij

Kreu i ri i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha ka pritur sot për herë të parë në zyrën e tij të re, dhjetra qytetarë të kryeqytetit. Janë të shumtë qytetarët të cilët i janë përgjigjur ftesës së Bashes. Kryebashkiaku, Lulzim Basha është duke takuar përsonalisht të gjithë qy