Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.389Z

Mamurras, kryetarii bashkisë rreh megrushta arbitrat

MAMURRAS- Ka përfunduar me një skandal të vërtetë ndeshja e Kategorisë së Parë, mes Mamurrasit dhe Besëlidhjes. Në fund të sfidës që mbaroi në barazim pa gola (0-0), kryetari i bashkisë së Mamurrasit dhe njëkohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.161Z

Arrestohet kreu i Bashkisë së Kamzës

Kreu i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu është vënë në pranga me akuzën e korrupsionit. Mziu është arrestuar pasi akuzohet se ka shpërdoruar fondet publike në një tender.Kryetari i Bashkisë Kamzë është arrestuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.721Z

Kreu i Bashkisë, Lulzim Basha, shtron iftar

TIRANË- Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha ka shtruar iftar me rastin e përfundimit të muajit të Ramazanit në vigjilje të festës së Bajramit. Darka është shtruar në një prej lokaleve në periferi të kryeqyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.812Z

Kavajë, procedim penal ndaj kryetarit të Bashkisë Roshi

KAVAJË – Policia e Kavajës ka nisur një procedim penal në gjendje të lirë ndaj Kryetarit të Bashkisë së Kavajës, Elvis Roshi. Shkak është bërë një denoncim që ka mbërritur në komisariat nga Elidon Plaku,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.797Z

Athinë, punonjësite bashkisë nëprotestë

ATHINË- Kanë vazhduar sërish protestat e punonjësve të Bashkisë në Athinë, të cilët kundërshtojnë planet e qeverisë për shkurtimin e shpenzimeve, duke bërë që ata të humbasin vendet e punës. Punonjësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.325Z

Mamurras, kryetari i bashkisë rreh me grushta arbitrat

MAMURRAS- Ka përfunduar me një skandal të vërtetë ndeshja e Kategorisë së Parë, mes Mamurrasit dhe Besëlidhjes. Në fund të sfidës që mbaroi në barazim pa gola (0-0), kryetari i bashkisë së Mamurrasit dhe njëkohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.274Z

Bozdo: Rama bllokoi bulevardin e ri, luftë politike ndaj Bashkisë

TIRANË- Nënkryetari i Bashkisë Eno Bozdo ka akuzuar kryeministrin Rama se ka urdhëruar bllokimin e punës për bulevardin e ri. Sipas tij ky akt është vazhdim i luftës politike të Ramës ndaj Bashkisë së Tiranës. “Vetë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama