Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkiss

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] bashkiss / docs[0] 3 / hits[0] 3 /
No Pic available
  • 2016-04-12

Bashkia çliron rrugët nga tregtarët ambulantë

Rruget dhe trotuaret e qytetit të Lezhës janë çliruar nga tregtaret ambulantë. Zyra e mbrojtjes së konsumatorit e mbështetur nga Policia Bashkiake kanë ndërhyrë në të gjitha zonat ku ishin krijuar tregje informale, të cilet ishin kthyer në një rrezik serioz për shëndetin e konsumato

Arvizu vizite ne Burrel
  • 2013-11-06

Arvizu vizite ne Burrel

Ambasadori amerikan në Tiranë, Alexander Arvizu ka zhvilluar një vizitë në qytetin e Burrelit me ftesë të kryetares së bashkissë së këtij qyteti. Pas takimit zyrtar, ambasadori ka vizituar shkollën e mesme “28 Nëntori&rd

No Pic available
  • 2008-11-01

Berisha: Mashtrimit të Ramës i përgjigjemi me investime

Gjate përurimi te shkolles 9-vjecare ‘Europa’ ne Bradashesh të Elbasanit, Berisha akuzoi kreun e Bashkissë së Tiranës se po ben politike mashtrimi. Ne pergjigje te politikes se Rames, Berisha premtoi shkolla, internet etj TIRANE-Kryeministri Sali Berisha akuzoi nga Elbasani kreun e Bas