Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.315Z

AK-ja proteston para bashkise

E premte 19 Tetor 2012 1615 PROTESTA E ALEANCESAktiviste te Aleances Kuq e Zi protestuan ne dyert e Bashkise se Tiranes ndaj politikave te kryebashkiakut Lulzim Basha te cilat i konsideruan vetem klienteliste dhe favore per njerezit e afert. Dhjetera aktiviste i kerkuan kreut te Bashkise te mos mer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.701Z

Shkarkohen punonjes te bashkise

E merkure 04 Janar 2012 1649   BASHKIA TIRANE Rreth 70 punonjes te Ndermarrjes se Sherbimit Funeral ne kryeqytet kane protestuar para zyrave te Bashkise se Tiranes kunder pushimit nga puna sipas tyre ne menyre te padrejte.  Ata thone se jane njoftuar ne daten 23 nentor 2011 me shkrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.022Z

Investimet e bashkise per femijet

var fbShare url httpvizionplusalinvestimet-e-bashkise-per-femijetsize smallbrbrZona e Kasharit do te kete parkun me te madh te femijeve pas atij te Kodrave te Liqenit Artificial Bashkia e Tiranes dhe Agjencia e Parqeve kane nisur punen per ndertimin e ambientit ne kete njesi administrative Kryetar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.488Z

Artan Lame ftese bashkise

Drejtori i Pergjithshem i Legalizimeve Artan Lame fton Bashkine e Tiranes qe te ulen se bashku per te permiresuar ligjin per legalizimin e ndertimeve informale Zoti i Lame i beri nje ftese publike bashkise me qellim qe te shmangin disa konflikte qe krijohen si pasoje e ligjit te miratuar qe ne 2006

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.180Z

Vijon protesta e bashkise se Tiranes

Punonjesit e bashkise se Tiranes dhe ndermarrjeve te sherbimit kane protestuar serish ndaj vendimeve me te fundit te qeverise Berisha dhe deklaratave te tij, c’ka sipas tyre i merr kompetencat institucionit ku ata punojne, duke cenuar rende sherbimet ndaj qytetareve. Drejtues te ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.077Z

“Bllokim buxhetit te bashkise”

Shkresa e baskise, ku Rama deklaroi se nuk njihte asnje grup pune per auditimin e institucionit “Te bllokohet buxheti i Bashkise se Tiranes, pasi kryetari i ketij institucioni refuzon auditimin”. Ky ka qene thelboi i kerkeses se prefektit te Qarkut te Tiranes, Keltis Kruja, drejtuar Qeverise d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.925Z

Prefekti kthen buxhetin e bashkise

Rinis nga e para telenovela e buxhetit te Bashkise se Tiranes.Tashme eshte prefekti Ruzhdi Keci i cili e ka kthyer ate per ndryshime ne Keshillin Bashkiak.I menjehershem reagimi i bashkise me ane te nenkryetarit Eduard Shalsi i cili thote se veprimi i prefektit bazohet ne nje logjike politike.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama