Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkmit +Evropin

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] bashkmit / docs[0] 16 / hits[0] 16 / keyword[1] evropin / docs[1] 23 / hits[1] 31 /
Kusari-Lila Ne kemi arritur qarkullim te lire te mallrave
  • 2012-02-02

Kusari-Lila Ne kemi arritur qarkullim te lire te mallrave

Ne nje interviste per Deutsche Welle-n ministrja kosovare Kusari Lila shprehet se me marreveshjet e arritura ne Bruksel Kosova ka marre persiper detyrime nderkombetare dhe cdo veprim ndryshe kundrejt Serbise do te ishte kunder parimeve te Bashkimit Evropian per liri te tregut. DW Zonja Kusari-L