Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkohu

Meta: total 219 / total_found 219 / time 0.000 / keyword[0] bashkohu / docs[0] 219 / hits[0] 335 /
Studentët thirrje popullit, Rama i ironizon me këngën e Elita5 (VIDEO)
  • 2018-12-14

Studentët thirrje popullit, Rama i ironizon me këngën e Elita5 (VIDEO)

Pasi në protestën e studentëve para Kryeministrisë u bë thirrje që Kuvendi të mblidhej nesër në një seancë të jashtëzakonshme për të diskutuar për ta, u krijua përshtypja se do të kishte dialog mes tyre dhe shefit të qeverisë Edi Rama. Madje kryeministri i adresoi mesazhin e radh

Mijëra studentë protestë në Parlament: Nuk lëvizim, skemi frikë! (FOTO)
  • 2018-12-13

Mijëra studentë protestë në Parlament: Nuk lëvizim, skemi frikë! (FOTO)

Ashtu siç ishte edhe thirrja e tyre prej 8 ditësh në protestë Do dalim në rrugë me qindra e mijëra studentët kanë nisur sot marshimin nga fakultetet përkatëse drejt Parlamentit dhe janë të shumtë në numër. Ata do të stacionohen në orën 10:00 para Kuvendit, për ti kërkuar sërish

Protesta e studentëve, Tifozat Kuq e Zi: Nga ora 16:00 bashkohemi me ju
  • 2018-12-11

Protesta e studentëve, Tifozat Kuq e Zi: Nga ora 16:00 bashkohemi me ju

Studentët vijojnë protestën e tyre, në ditën e shtatë, teksa kërkojnë që të përmbushen kërkesat e bërë publike. Së fundmi, në mbështetje të studentëve ka dalë edhe tifogrupi Tifozat Kuq e Zi, të cilët nëpërmjet një postimi në Facebook, zbulojnë se pas orës 16:00 do të ba

Gara dhe alkool në rrugët e Tiranës, arrestohen 13 drejtues mjetesh (Video)
  • 2018-10-28

Gara dhe alkool në rrugët e Tiranës, arrestohen 13 drejtues mjetesh (Video)

Kontrollet e policisë rrugore kanë behur argëtimin prej të krisuri të shumë shoferëve në rrugët e Tiranës këtë fundjavë. Blutë e kryeqytetit kanë ndaluar drejtues mjetesh që lëviznin me shpejtësi deri në 190 km/h, apo të tjerë që kryenin gara të rrezikshme në rrugë teksa ish

Rama me ekselentët, nxjerr nga salla studentet protestuese (Video)
  • 2018-10-22

Rama me ekselentët, nxjerr nga salla studentet protestuese (Video)

Studenteve ekselentë të cilët kanë zgjedhur degën e mësuesisë, kryemininistri Edi Rama preferoi tua jepte vetë, lajmin e mirë: Përjashtim nga tarifa e studimit dhe mbështetje financiare nga shteti në vlerën e 1 mijë dollarëve. Kemi vendosur që për të gjithë nxënësit e ekselenc

Basha në Pogradec: Bashkohemi në protestë kundër padrejtësive
  • 2018-01-21

Basha në Pogradec: Bashkohemi në protestë kundër padrejtësive

Gjashtë ditë përpara protestës së opozitës, tregtarë të mishit në Pogradec i treguan Kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, sesi vendimi e qeverisë për mbylljen dhe përqendrimin e thertoreve në pak pika ka rritur çmimin e mishit, duke ndikuar në uljen e fitimit dhe rritjen

No Pic available
  • 2018-01-20

Basha në dy familje të varfra: Bashkë më 27 janar kundër ekonomisë mjerane

#td_uid_1_5a63234c4a19b .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/01/auto_26804404_1758237794227394_4762039122587779690_n1516443254-80x60.jpg) 0 0 no-repeat;