Rezultate te kerkimit per termin: +Bashkshorti

Total: 64
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.349Z

Xhaçka: Bashkëshorti i Bregut ishte ortak deri më 12 korrik

Opozita vijon sulmet ndaj ministres dhe kreut t QKR-s Deputetja Olta Xhaka ka prsritur sulmin ndaj ministres s Integrimit, Majlinda Bregu, me drejtorin e QKR-s. “Majlinda Bregu dhe drejtori i QKR-s, n unison pretendojn se bashkshorti i ministres sht dorhequr nga kompania ‘MIA Internatio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.498Z

Opozita: Bregu manipuloi dokumentet për të shoqin

Prshkallzohen akuzat e PS-s. Reagon ministrja: Bashkshorti im nuk ka prfituar Precipitojn akuzat mes opozits dhe mazhorancs pr korrupsion, duke hapur nj rast edhe m skandaloz, at t manipulimit t dokumenteve zyrtare nga Qendra Kombtare e Regjistrimit. Dje paradite, deputetja socialiste, Olta Xhaka, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.544Z

Bregu, Ramës: Së shpejti do të japësh llogari për aferat korruptive

Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, u kundërpërgjigjet akuzave të reja të socialistëve ndaj familjes së saj. Sipas saj, akuzat e socialistëve janë gënjeshtra të turpshme Ministrja e Integrimit, Majlinda Bregu, u kundrprgjigjet akuzave t reja t socialistve ndaj fami

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.410Z

Burri i Jahjagës shkel protokollin shtetëror. I veshur sikur do luajë golf

Sllovaki- Teksa Sllovakia ka ftuar edhe pse një nga vendet anëtare të BE-së që ende nuk e ka njohur Kosovën e ka ftuar presidenten e saj të marrë pjesë në samitin që do të mbahet, duket se ka lindur një problem. Mediat sllovake kanë kritikuar sot bashkëshortin e Atifete Jahjagës, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Gjendet nj tjetr viktime n Grdec

Nj tjetr trup i pajet sht gjendur n kraterin e shprthimit t depos s armve n Grdec. Lajmin e kan konfirmuar burime nga ekipet e operacioneve t krkimit t ciltr kan gjetur nj trup t pajet n krater. Ajo sht Shqipe Alhasa e cila n ditn e tragjedis punonte n depo. Viktimn e ka identifikuar bashkshorti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.317Z

Mbesin ne burg babe e bir dhunues

Mbesin ne burg babe e  bir që dhunuan Vojsava Arapin duke i prere floket dhe rrahur me sende të forta për shkak se u kthye vonë nga kisha. Gjykata e Durresit vendosi per ta arrest me burg.  Bashkshorti kerkoi falje para trupit gjykues me pretendimin se ishte xheloz dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.169Z

Kutcher-Heigl ne kinema me "Killers"

N 4 qershor do shfaqet n sallat amerikane premiera e filmit "Killers" me protagoniste Katherine Heigl dhe Ashton Kutcher. Aktorja q u b e njohur n serialin "Grey's Anatomy" luan n rolin e nj eksperteje kompjuteri q gjat pushimeve tronditet nga pasioni i Kutcher. Ata

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama