Rezultate te kerkimit per termin: +Basketbollit

Meta: total 1000 / total_found 1778 / time 0.001 / keyword[0] basketbollit / docs[0] 1778 / hits[0] 2959 /
No Pic available
  • 2017-06-04

PS-LSI bashkohen në fushën e basketbollit, konçidenca me bluzat

Kryeministri Rama e ka lënë pas humbjen 1:4 të Zonjës së Vjetër. Nga një tifoz i zjarrtë por i pamundur të ndikojë në fushën e futbollit, Rama i është rikthyer gjatë paradites së sotme pasionit të tij të vjetër basketbollit. Së bashku me kryebashkiakun Veliaj përuruan Parkun Oli

No Pic available
  • 2017-06-04

Basha: Me 25 qershor, rradha e shqiptarëve ti bëjnë kosh Ramës

Nga Cërriku, kreu i Partisë Demomkratike Lulzim Basha duke komentuar ndeshjen e basketbollit të kryeministrit Rama, ftoi shqiptarët që me 25 qershor ti bëjnë kosh politikës dhe të marrin në dorë fatin e vendit. Basha tha se Kryeministri në këto katër vjet i ka bërë kosh pas koshi qyt

No Pic available
  • 2017-06-04

Parku Olimpik, Rama: E paimagjinueshme si ka ndryshuar në 44 muaj

Nga një ngrehinë e rrënuar deri në 2013, ish-kompleksi Sportiv Dinamo është transformuar tashmë në një kompleks modern që do të mbledhë bashkë të gjitha strukturat zinxhirë të sportit, federatat, peshëngritjen, mundjen, atletikën si dhe lojërat me dorë. Përmes një ceremonie të

No Pic available
  • 2017-06-04

Rama dhe Veliaj përurojnë Parkun Olimpik të Tiranës

 Nga një ngrehinë e rrënuar deri në 2013, ish Kompleksi Sportiv Dinamo është transformuar tashmë në një kompleks modern që do të mbledhë bashkë të gjitha strukturat zinxhirë të sportit, federatat, peshëngritjen, mundjen, atletikën si dhe lojërat me dorë. Përmes një ceremonie t

No Pic available
  • 2017-06-02

Rihanna vjedh vëmendjen e të gjithëve në finalet e NBA, flirton me Kevin Durant

Këngëtarja e njohur, Rihanna ka vjedhur vëmendjen e të gjithëve të enjten pasdite gjatë finaleve të NBA në Oakland. Ajo ishte e ulur në rreshtin e parë, së bashku me asisten e saj personale, Jennifer Rosales dhe bëri përshtypje mënyra se si shkëmbente shikime me yllin e basketbollit,

Aktori i Ezel i jep fund beqarisë, ja dasma që i mblodhi të gjithë
  • 2017-05-23

Aktori i Ezel i jep fund beqarisë, ja dasma që i mblodhi të gjithë

Aktori turk, Sarp Akkaya, i njohur për shqiptarët për rolin e Tefos tek Ezeli dhe për rolin e Damirit tek Fate të Kryqëzuara i ka dhënë fund beqarisë këtë fundjavë. Propozimi për martesë i partneres, disa muaj më parë, gjatë pushimit të ndeshjes së basketbollit të Fenerbahces në

Sheshi Skënderbej hapet më 10 qershor
  • 2017-05-15

Sheshi Skënderbej hapet më 10 qershor

Sheshi Skënderbej,  do të hapet për të gjithë qytetarët më 10 qershor. Lajmi i mirë u dha nga kryebashkiaku Erion Veliaj, i cili sëbashku me Kryeministrin Edi Rama vizituan ambientet çlodhëse dhe rekreative të këndit të lojërave në Parkun e Madh të Liqenit ku bashkëbiseduan me pri