Rezultate te kerkimit per termin: +Bastard

Total: 206
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.614Z

Mourinho: Në Spanjë, portugezët janë bastardë!

Jose Mourinho ka thënë se futbollistët portugezë nuk bën të mendojnë që të luajnë gjatë në La Liga. Trajneri i Chelseat mendon se ekziston urrejtje në Spanjë për futbollistët portugezë. "Në Spanjë, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.056Z

‘Fotoja’, Berisha-Veliajt: Bastard. Ministri: Dhëndër serbie

TIRANË-Replika e akzua te ashpra mes ish-kryeministrit Sali Berisha dhe ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Erion Veliaj. Duke i kujtuar foton me futbollistin që lëshonte vrer mbi shqiptarët, Berisha sulmoi me fjalë ministrin. “Ky bastard ma quan legjendë futbolli’, tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.501Z

Kërkon falje Ronaldo, e pranon që u tregua pak bastard

Cristiano Ronaldo u ka kërkuar falje medieve, në ndarjen e çmimit nga Real Madridit, për arritjen e 323 golave me Mbretërit, duke u bërë golashënuesi më i mirë në histori të kësaj skuadre. Portugezi që në listën e gola

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.401Z

Putin sulmon ish-spiunin Skripal: Është tradhtar i kombit dhe bastard

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e sulmoi verbalisht Sergei Skripalin, ish-oficer i inteligjencës ruse, i cili, së bashku me vajzën e tij, Yulia, u sulmuan me agjent nervor në qytetin Sallsbëri të Anglisë. Autoritetet britanike e akuzuan Moskën për sulmin me Noviçok, në mars të kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.292Z

Weligton: E godita Messin sepse më quajti bastard

Ndeshja ndërmjet Malagas dhe Barcelonës, e cila përfundoi barazim pa gola, ka qenë e tensionuar në momentet e fundit. E gjithë kjo pas një zënke të Lionel Messit dhe mbrojtësit brazilian të Malagas, Weligton Oliveria, i cili i japi një god

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.034Z

"Justin, ti bastard i vogël!"

Kjo verë për Justin Bieber është më e nxehtë nga sa duhet. Këngëtari kanadez është përfshirë në një seri incidentesh të njëpasnjëshme që “rrezikojnë t’i shkatërrojnë karrierën&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.186Z

Topalli e quan bastard/ Pse Meta vendosi që mos e lërë më Berishën të flasë sa të dojë në Kuvend

Ka ndodhur diçka që nuk kishte ndodhur prej muajsh në Kuvend. Kryetari, Ilir Meta, ka vendosur që Sali Berisha të mos ketë lirinë e pakufizuar për të folur sa herë të donte në Kuvend. Për herë të parë ai ka vendosur që të kufizojë fjalën e Sali Berishës, që në çdo seancë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama