Rezultate te kerkimit per termin: +Bastos

Total: 104
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.682Z

Bastos, afër Juventusit

Nga Express më 19 qershor 2011 në ora 18:37 Mesfushori i Olympique Lyonit, Michel Bastos është në prag të transferimit në Juventus, ka njoftuar të dielën, e përditshmja sportive franceze, L’Equipe. Braziliani thuhet se kërkohet nga klube të mëdha evropiane, por Juventus për n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.730Z

Bastos e dëshiron Juventusin

Nga Express më 11 shkurt 2011 në ora 19:31 Mesfushori i majtë i Olympique Lyon, Michel Bastos ka mirëpritur mundësinë e transferimit në Juventus gjatë afatit kalimtar të verës. Reprezentuesi brazilian është objektiv i Bianconerëve dhe është shprehur i hapur për kalim në Torino.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.253Z

Bastos e do Juventusin

Nga Express më 14 maj 2011 në ora 23:35 Mesfushori i Olympique Lyon, Michel Bastos ka ftuar Juventusin të paraqesë ofertë për shërbimet e tij. Reprezentuesi brazilian tashmë disa muaj spekulohet me transferim në Torino dhe, sipas tij, tani është koha që lëvizja të finalizohet. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.218Z

Bastos vazhdon me Lyonin

Nga Express më 28 shtator 2011 në ora 20:01 Michel Bastos u ka dhënë fund spekulimeve rreth së ardhmes së tij duke nënshkruar kontratë të re me Olympique Lyon. Përfaqësuesi brazilian e vazhdoi kontratën për dy vjet dhe do të qëndrojë në Stade Gerland deri në verën e vitit 2015,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.809Z

Bastos mund të mbetet në Lyon

Nga Express më 29 korrik 2011 në ora 17:05 Michel Bastos ka bërë të ditur se mund të mbetet në Lyon. Mesfushori brazilian kërkohej nga Juventus mirëpo deri më tani klubet nuk kanë arritur marrëveshje për transferimin e tij në Torino. Bastos ka edhe dy vjet në kontratën e tij akt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.846Z

Bastos nuk lëviz nga Lyoni

Presidenti i Olympique Lyon, Jean-Michel Aulas ka përjashtuar mundësinë e largimit të mesfushorit të majtë, Michel Bastos gjatë afatit kalimtar të janarit. Braziliani është spekuluar me largim nga klubi në vitet e fundit por qëndroi në Stade Gerland dhe Aulas pret që Bastos të jetë a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.184Z

Guardiola në kërkim të Bastos

Barcelona raportohet se është duke përcjellë situatën e mbrojtësit të Olympique Lyon, Michel Bastos. Braziliani tashmë është vënë në vëmendje për Juventusin, derisa vetë lojtari thotë se do ta marrë vendimin p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama