Rezultate te kerkimit per termin: +Baterite

Meta: total 115 / total_found 115 / time 0.000 / keyword[0] baterite / docs[0] 115 / hits[0] 131 /
Zbuloni se cfare tregon koha kur keni lindur
  • 2017-02-20

Zbuloni se cfare tregon koha kur keni lindur

p styletext-align justifyA keni degjuar ndonjehere qe koha kur jemi lindur ndikon ne jeten e ardhshme Disa besojne qe ajo qe me pare percakton aftesite tona por edhe personalitetin ne teresi Data e lindjes nuk eshte nje kornize e mjaftueshme per ta percaktuar karakterin e dikujt Saktesia e analiz

Samsung pergatitet per Galaxy S8 korrigjon problemet me baterine
  • 2017-01-16

Samsung pergatitet per Galaxy S8 korrigjon problemet me baterine

p styletext-align justifyProdhuesi me i madh ne bote i telefoneve inteligjente po perpiqet te lere pas nje prej deshtimeve me te medha ne mos me i madhi ne historine e kompanise ndersa pergatitet te hedhe ne treg Galaxy S8 gjashte mujorin e pare te vitit Ofrimi i detajeve dhe shpjegimeve per ate

Baterite e gjelbra funksionale ne 2018-en
  • 2016-12-13

Baterite e gjelbra funksionale ne 2018-en

var fbShare url httpvizionplusalbaterite-e-gjelbra-funksionale-ne-2018-ensize smallp styletext-align justifyBrenda vitit 2018 do te mund te gjeni ne treg baterite e para qe respektojne ambientin apo thene ndryshe bateri te krijuara me flluska organike Keto te fundit shfrytezojne nje molekule te pro

Gjendet nje pako e dyshuar si eksploziv ne shkollen 9- vjecare ne Maliq cfare u zbulua
  • 2016-11-20

Gjendet nje pako e dyshuar si eksploziv ne shkollen 9- vjecare ne Maliq cfare u zbulua

Korce 19 nentor 2016 NOAal- Alarmi per lende eksplozive ne nje shkolle ne Maliq ka vene ne levizje policinebr br Ngjarja eshte shenuar diten e djeshme ne shkollen 9- vjecare Lozhan i Ri e konfirmuar sot nga policia e cila jep dhe detajebr br Nje pako e dyshimte e menduar si eksploziv e gjetur ne

Samsung terheq Galaxy Note 7
  • 2016-09-02

Samsung terheq Galaxy Note 7

brbrGjigandi i teknologjise Samsung ka pezulluar shitjen e telefonave Galaxy Note 7 pas verifikimit te disa rasteve te shperthimit te baterive gjate apo pas karikimit te tyre Kane qene perdorues te ketyre telefonave qe kane postuar ne internet foto dhe video qe tregojne sesi kane perfunduar ata Meg

Luiza Gega argjend ne Europian
  • 2016-07-11

Luiza Gega argjend ne Europian

brbrParaqitje fantastike e Luiza Geges ne kampionatin evropian te atletikes ne Amsterdam Atletja e talentuar shqiptare ka fituar medaljen e argjende ne finale e 3 mije metrave me pengesa Luiza Gega tha nje kohe te shkelqyer pasi e mbylli garen me kohen 92852 duke thyer edhe rekordin kombetar qe e ki

Solar impuls zbret ne Spanje
  • 2016-06-24

Solar impuls zbret ne Spanje

brbrPasi pershkoi Oqeanin Atlantik per 70 ore avioni qe fluturon pa karburant Solar Impulse 2 u ul ne Sevilja te Spanjes mengjesin e kesaj te enjteje Kjo shenoi edhe fundin e fazes se 15 te udhetimit te tij neper bote pjesa me e gjate e udhetimit Fluturimi qe nisi nga Nju Jorku ishte planifikuar te