Rezultate te kerkimit per termin: +Batumi

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.000 / keyword[0] batumi / docs[0] 18 / hits[0] 20 /
No Pic available
  • 2015-07-03

Vetëm Kukësi buzëqesh në Europa League

Laçi shpërdoron dhe merr një barazim zhgënjyes, ndërsa Partizani mundet në Norvegji Tifozët – Mbështetësit e Kukësit kanë “bojkotuar’ skuadrën në shenjë proteste ndaj çmimeve të kripura të biletave që kishte vënë klubi Ermal Kuka Kukësi ka qenë ekipi i vet

Klinton viziton Azerbajxhanin
  • 2012-06-06

Klinton viziton Azerbajxhanin

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Klinton, do të qëndrojë sot në Azerbajxhan, që është edhe ndalesa e fundit e turneut të saj në vendet e Kaukazit Jugor. Ajo fluturon nga Batumi i Gjeorgjisë, ku të martën i ka bërë thirrje

Hillary Clinton në Azerbajxhan
  • 2012-06-06

Hillary Clinton në Azerbajxhan

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, qëndroi në Azerbajxhan, që ishte edhe ndalesa e fundit e turneut të saj në vendet e Kaukazit Jugor.Ajo fluturoi nga Batumi i Gjeorgjisë, ku të martën i ka bërë thirrje presidentit gjeorgjian, Mikhail Sakashvili, të mbajë zgjedhje të lira

Klinton vazhdon turneun në Kaukaz
  • 2012-06-05

Klinton vazhdon turneun në Kaukaz

Sekretarja amerikane e Shtetit Hillari Klinton do të zhvillojë bisedime me presidentin gjeorgjian Mihail Sakashvili në Batumi. Klinton ka arritur në vendpushimin e Detit të Zit ë Gjeorgjisë të hënën në mbrëmje, në ndalesën e saj

Clinton kërkon tërheqjen e Rusisë nga Gjeorgjia
  • 2012-06-05

Clinton kërkon tërheqjen e Rusisë nga Gjeorgjia

Sekretarja amerikane shtetit, Hillary Clinton, është takuar me zyrtarët më të lartë të Gjeorgjisë, me ç’rast është biseduar për forcimin e mbrojtjes së këtij vendi.Clinton ka marrë pjesë në një “dialog strategjik” me zyrtarët e Gjeorgjisë, në qytetin port Batumi n

Klinton nis turneun në Kaukaz
  • 2012-06-04

Klinton nis turneun në Kaukaz

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillari Klinton, viziton sot Armeninë, në kuadër të turneut në Kaukazin Jugor. Klinton pritet të takojë presidentin Serzh Sarkisian dhe zyrtarë të tjerë armenë. Axhenda përfshin edhe bisedimet rreth procesi

Clinton në Kaukaz, Putin në Azi
  • 2012-06-04

Clinton në Kaukaz, Putin në Azi

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, vizitoi Armeninë, stacionin e parë në kuadër të turneut të saj në Kaukazin Jugor.Clinton takoi presidentin Serzh Sarkisian dhe zyrtarë të tjerë armenë.Agjenda përfshiu edhe bisedimet rreth procesit për paqe ndërmjet Armenisë dhe Azerbaj