Rezultate te kerkimit per termin: +Batusha

Total: 76
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.385Z

Batusha e Pepaj fitojnë shtizën

Atletja e Teutës, Gerta Batusha, me 40.10 metra është edhe fituesja e Kupës së Shqipërisë në hedhjen e shtizës. Për meshkuj shkodrani Besmir Pepaj, me 62.10 metra fitoi edhe duelin me Vladimir Sokolin e Partizanit (59.70 metra). Në Kupën e Shqipërisë morën pjesë 8 ekipe: Skënderbeu,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.116Z

Batusha: PDK - LDK kanë ende punë

Kryeministri Isa Mustafa mund të pretendoj që të ketë një mandatë të plotë në krye të ekzekutivit por kjo nuk pritet të ndodh. Kështu të paktën mendojnë publicistët. Gazetari Adrian Çollaku nuk sheh bashkëqev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.709Z

Vrau dy vëllezër për kromin në 2014-ën, prangoset Burgjisha

Më në fund, Policia e Shtetit ka arrestuar ditën e stome autorin e masakrës së ndodhur në korrik të vitit 2014 në Kalimash të Kukësit, ku u qëlluan për vdekje dy vëllezër. Prej muajsh, Muharrem Burgjisha, kërkohej nga polica dhe vetëm sot është bërë ndalimi i tij në qytetin e L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.401Z

Kukës, vret 2 persona për kromini plagos djalin 16-vjeçar 

Të tjera rreth shkrimit VIDEO KUKES - Një konflikt i nisur për pronësinë e një galerie kromi ka pëfunduar me përdorimin e armëve duke lënë 2 të vdekur dhe 1 të plagosur, rreth mesditës së sotme. Muharrem Buz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.402Z

Sherri për kromin qëllon mekallash për vdekje vëllezërit

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Dy të vrarë dhe një i plagosur është bilanci i një krimi të rëndë të ndodhur rreth orës 11:30 në Kalimash të Kukësit. Ngjarja ka pasur si motiv një konflikt për kromi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.505Z

Kapet 'bashkëpunëtori' i vrasjes së2 vëllezërve në sherrin për kromin

Të tjera rreth shkrimit Sherri për kromin, vret me armë 2 vëllezërit KUKES - Policia ka arrestuar mbrëmjen e djeshme 19-vjeçarin Sekret Burgjisha, i cili dyshohet se ka bashkëpunuar me autorin e krimit Muharrem Burg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.396Z

Klimash viktimat nga e njejta familje

brbrNje person ka mbetur i vdekur dhe dy te tjere jane plagosur ne rrethana ende te paqarta ne klimash te Kukesit Viktima eshte Emir Batusha 48 vjec ndersa te plagosurit jane djali i tij Arber Batusha 16 vjec dhe vellai Bilbil Batusha 30 vjec ky i fundit ne gjendje te rende eshte derguar me helikopt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama