Rezultate te kerkimit per termin: +Bavarise +Host +Seehofer

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.391Z

Rama takim me kryeministrin bavarez

brbrIntegrim i Shqiperise ne Bashkimin Europian ka qene kryefjala e bisedimeve mes kryeministrit Edi Rama dhe atij te landit te Bavarise Host Seehofer Theksi u vendos edhe tek marredheniet mes vendeve Kryeministri bavarez i premtoi shefit te qeverise shqiptare mbeshtetje per integrimin Rama njohu S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama