Rezultate te kerkimit per termin: +Bayern +Munich

Total: 1533
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.236Z

Formacionet zyrtare: Bayern Munich - Milan

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Bayern Munich – Milan, ndeshje kjo e vlefshme për Audi Cup. Bayern Munich: Ulreich ,Costa, Rafinha, Boateng, Bernat, Götze, Rode, Lahm (c), Vidal, Kimmich, Hojbjer. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Milan: Die

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.274Z

Formacionet zyrtare: Bayern Munich - Wolfsburg

Bayern Munich dhe Wolfsbrug do të takohen në “Alianz Arena” në kuadër të xhiros së gjashtë të Bundesligës, më poshtë i gjeni formacionet e kësaj ndeshje që fillon nga ora 20:00. Bayern Munich: Neuer; Lahm, Boateng, Alaba, B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.226Z

Rafinha në Bayern Munich

Nga Express më 30 maj 2011 në ora 18:30 Mbrojtësi i Genoas Rafinha pritet të transferohet në Bayern Munich kanë njoftuar mediet gjermane të hënën. Braziliani nuk u adaptua në sezonin e tij të parë në Serie A dhe është ankuar se futbolli italian nuk i përshtatet atij. Ai do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.622Z

Formacionet zyrtare, Juventus - Bayern Munich

Një tjetër ndeshje shumë interesante e paraparë për të zhvilluar sonte në 1/8 të Ligës së Kampionëve, është ajo mes Juventusit dhe Bayern Munich. Do të jetë “Juventus Stadium” vendi ku do të ballafaqohen kamp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.587Z

Bayern Munich krkon Senderosin

Sipas tabloidit anglez Daily Mirror, Bayern Munich sht i interesuar pr mbrojtsin e Arsenalit, Philippe Senderos dhe sht duke prgatitur ofert pr shrbimet e tij gjat afatit kalimtar t janarit. Bayern pritet ta largoj brazilianin e ri Breno, duke e huazuar gjat afatit kalimtar dimror, dhe Senderos th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.930Z

Bayern Munich, pas Gyanit

Nga Express më 08 prill 2011 në ora 16:31 Bayern Munich është i interesuar për transferimin e sulmuesit të Sunderlandit, Asamoah Gyan. Sipas medieve gjermane, gjiganti bavarez gjatë afatit kalimtar të verës është i gatshëm të ofrojë 12 milionë funte për shërbimet e reprezentuesit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.004Z

Bayern Munich-Schweinsteiger, e ardhmja ne dyshim

Bayern Munich nis ofensiven per te mbajtur ne skuader mesfushorin e talentuar Bastian Schweinsteiger. Bayern Munich nis ofensiven per te mbajtur ne skuader mesfushorin e talentuar Bastian Schweinsteiger. “Duam qe Schweinsteiger te qendroje me ne”, ka thene presidenti i shoqeri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama