Rezultate te kerkimit per termin: +Bayern +Munichut

Total: 643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.547Z

Super Bayern, në finalen e Munichut

Bayerni i Munichut është finalisti i dytë i Ligës së Kampionëve, pas Chelseas. Skuadra Bavareze e ka eliminuar me plot meritë Real Madridin në gjysmëfinale. Gjermanët ishin më të saktë nga ekzekutimi i penalltive, pasi të dyja takimet përfunduan baras, 2:1.Bayerni i Munichut është k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.258Z

Guardiola: Nuk dua ta ndryshoj kulturën e Bayern Munichut

‘Akuzohet se po përpiqet të ndryshojë kulturën e Bayern Munichut’. Pep Guardiola ka reaguar edhe njëherë ndaj kritikave se ai po përpiqet që ta transformojë Bayern Munichun në një version gjerman të skuadrës së Barcelo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.279Z

Real Madrid oferte te cmendur per mbrojtesin e Bayern Munichut

Mbreterit e Real Madridit nuk kane te ndalur per sa i perket tranferimit te yjeve te futbollit ne Santiago Bernabeubr br Se fundmi ata kane ardhur me nje oferte te cmendur prej 65 milione eurosh per te siguruar sherbimet e mbrojtesit te Bayern Munichut David Alababr br Mbetet te shihet nese bava

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.327Z

Reali regjistron fitoren 1-0 kundër Bayern Munichut

Edhe kjo natë ka qenë në favor të Real Madrid, i cili ka regjistruar fitore prej 1-0 kundër Bayern Munichut në sfidën e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve që u zhvillua në Santiago Bernabeu. Një dominim total i ekipit mysafir në 18-të minutat e para të sfidës duke i mbajtur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.209Z

Liga e kampioneve, mbyllet barazim, “paqe” për United - Bayern Munichut

Ka përfunduar 1-1 ndeshja Manchester United me Bayern Munichut. Në këtë rast, Manchester Unitedi ka arritur t’i bëjë ballë ‘pushtimit’ të Bayern Munichut në Old Trafford. Kjo ka qenë sfida e parë për çerekfinalen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.917Z

Beteja e Munichut

Allianz Arena është arena ku sonte do të luftojnë dy prej superfuqive të futbollit evropian, Bayern Munich dhe Real Madrid, e që synojnë të luajnë sërish në po të njëjtin stadium në finalen e Ligës së Kampionëve, më 19 maj. Kur ndeshen dy gjigantë, çdo rezultat është i mundur,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.382Z

Roma para Bayern Munichut

Luca Toni beson se do të arrijë marrëveshje me Romën dhe Bayern Munichun për vazhdimin e qëndrimit në kryeqytetin italian. Toni është i huazuar deri në fund të sezonit, por pritet të mbetet në Olimpico. “Në fund të sezonit do të bisedoj me Bayernin dhe Romën, por nuk mendoj se d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama