Rezultate te kerkimit per termin: +Bazel

Total: 599
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.959Z

Bazel mund Grashopers

brbrBazel mund Grashopersbrbr brbrKampionati zviceran i futbollit ka festuar nje start me gola per shqiptaret edhe ne ndeshjen kryesore te javes Ne takimin Grashopers-Bazel te transmetuar ekskluzivisht ne paketen Tring perballe kane qene jo vetem dy prej skuadrave me te mira ne Zvicer por edhe shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.181Z

Chelsea Bazel, formacionet e mundshme

Pas fitores 2-1 në transfertë, skuadra e Chelsit do të kërojë në “Steford Bridxh” një tjetër sukses ndaj zvicerane të Bazel, në ndeshjen e kthimit të vefshme për gjysëmfinalen e Ligës së kampioneve. Londinezët shihen si skuadra favorite për të fituar trofeun e këtij ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.704Z

Shkelzen Gashi dopiete me Bazel

brbrShkelzen Gashi vazhdon te shenoje pa fund si per ti treguar teknikut De Biasi se ishte i pakuptimte vendimi per ta lene jashte kombetares per shkak te mos adoptimit ndaj skenave te italianit Kete radhe sulmuesi shqiptar i dha fitoren Bazel ne javen e 17 ndaj rivalit direkt per titull Cyrih ne sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.548Z

Superliga zvicerane Bazel nuk ndalet

brbrBazel vazhdon te tregoje nje forme te shkelqyer ne kampionatin zviceranet Kampionet ne fuqi arriten fitoren e 4 ne po kaq ndeshje qe jane luajtur deri me tani ne sezonin e ri duke kryesuar renditjen Viktima kete here ka qene Lucerna e cila u mund ne shtepi 1 me 3 Ne fushe ne kete ndeshje kane q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.105Z

Prej ditës së sotme linja e rregullt ajrore Nish-Bazel

NISH, 29. Qershor 2015. (Beta) - Avikompania ajrore hungareze me tarifë të ulët "Viz er" (Wizz Air) do të vendos sot linjën e rregullt ajrore ndërmjet Nishit dhe qytetit zviceran Bazel. Aeroplanët e kësaj kompanie do të aterojnë në aeroportin e Nishit "Konstantini i Madh" në ora 18:35,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.199Z

Takimet e Bushatit ne Bazel

brbrGjate takimit te 21-te te Keshillit te Ministrave te shteteve pjesemarrese te OSBE-se qe po organizohet ne Bazel te Zvicres ministri Bushati zhvilloi disa takime dypaleshe me Ministrat e Puneve te Jashtme te Turqise Izraelit dhe Azerbajxhanit Temat kryesore te ketyre takimeve ishin marredheniet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.570Z

Bazel III u jep bankave frymemarrje per grumbullimin e kapitalit

Finance Marreveshja e re historike behet per parandalimin e krizave te ardhshme Aksionet ne bankat me te fuqishme te Europes jane rritur mengjesin e djeshem pas aprovimit te rregullave te reja ne lidhje me sasine e kapitalit qe bankat duhet te mbajne rezerve. Rregullorja e re e quajtur Bazel III es

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama