Rezultate te kerkimit per termin: +Beach

Meta: total 599 / total_found 599 / time 0.000 / keyword[0] beach / docs[0] 599 / hits[0] 796 /
Aktori i njohur debaton publikisht me nënën e të dashurës
  • 2017-06-19

Aktori i njohur debaton publikisht me nënën e të dashurës

Aktori i njohur, Liam Hemsworth ka debatuar publikisht me nënën e të dashurës së tij, Miley Cyrus në klubin Soho Beach në Kaliforni. Një zënkë e madhe shpërtheu mes Liam dhe Tish, ishte shumë e vështirë të injorohej sepse ata po e shkaktonin këtë skenë, tregoi një burim për Woma

Reportazhi italian: Shqipëria, Mesdheu për tu zbuluar (Foto)
  • 2017-06-17

Reportazhi italian: Shqipëria, Mesdheu për tu zbuluar (Foto)

Plazhe të ngjashme me ato tropikale, çmime të leverdishme, një vend ideal për të kaluar pushimet Drimadhes Nga deti e kultura, te historitë dhe kënaqësitë, Shqipëria është destinacioni në zhvillim i Mesdheut, me një raport të mirë midis cilësisë dhe çmimeve. Një vend ende jo i n

Modelja e njohur, skena të nxehta me të dashurin
  • 2017-06-07

Modelja e njohur, skena të nxehta me të dashurin

Modelja, Zahida Allen është fotografuar në plazhet e Ibizës me të dashurin e saj, Sean Pratt ku dhuroi skena të nxehta për të gjithë. Disa ditë para, ata deklaruan se ishin ndarë pasi Zahida e kishte tradhëtuar me një tjetër. Por duket se romanca e tyre nuk ka përfunduar këtu pasi du

No Pic available
  • 2017-05-29

Arrestohet lojtari i famshëm i golfit

Tiger Eoods, një lojtar i golfit është arrestuar mëngjesin e së hënës pasi poi  jepte makinës në gjendje të dehur. Policia raportoi se ai u arrestua në orën 07:18 në qytetin e Jupiterit pranë rajonit të Palm Beach. Ai u lirua pas disa orësh pasi premtoi se do të bashkëpunonte

No Pic available
  • 2017-05-16

E bukur dhe e zgjuar, ja shkëncëtarja që fitoi kurorën e më të bukurës së Amerikës

Është 25 vjeçe dhe është një shkencëtare e Nuclear Regulatory Commission, komisioni që rregullon përdorimin civil të energjisë nukleare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Miss SHBA 2017. Bukuroshja që përfaqësonte Columbia, Kara Mçullough triumfoi në finalen që u mbajt të diel

Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly shkëmbejnë puthje pasionante
  • 2017-05-16

Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly shkëmbejnë puthje pasionante

Jemma Lucy dhe Chantelle Connelly kanë shkëmbyer puthje pasionante ndërsa ishin me pushime në Spanjë. Dyshja topless nuk i kanë mbajtur dot duart larg njëra-tjetrën ndërsa laheshin në një dush publik dhe shihen duke përkëdhelur njëra-tjetrën. Vajzat e Ex On The Beach kanë filluar të

Chloe Goodman shfaqet seksi në Maldive
  • 2017-04-30

Chloe Goodman shfaqet seksi në Maldive

Chloe Goodman dukej e mrekullueshme ndërkohë që shijonte pushimet luksoze në Maldive. Bukuroshja e Ex on the Beach kishte veshur bikini ngjyrë rozë dhe po i jepte një motori uji. Dhe kush tjetër mund ti japë motorit të ujit si ajo?! 23-vjeçarja po merrte disa rreze në diell dhe e kaloi p