Rezultate te kerkimit per termin: +Bechettit

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] bechettit / docs[0] 6 / hits[0] 7 /
DOKUMENTI/ Blushi kundër Ramës për plehrat, 12 vjet më parë PRO Becchettit për plehrat!
  • 2016-09-22

DOKUMENTI/ Blushi kundër Ramës për plehrat, 12 vjet më parë PRO Becchettit për plehrat!

Ben Blushi u shfaq i ashpër sot në Parlament, me një fjalim të zjarrtë kundër ligjit që lejon një pjesë të lëndëve të riciklueshme për tu përpunuar nga industria vendase në Shqipëri. Gjatë fjalës së tij, Blushi akuzoi qeverinë se po votonte ligjin e Berishës dhe se ne fakt Rili

Disa gjëra që nuk i dini për Francesco Becchettin dhe telashet që skanë fund për të
  • 2015-11-04

Disa gjëra që nuk i dini për Francesco Becchettin dhe telashet që skanë fund për të

Biznesmeni italian, Francesco Becchetti u bë një personazh i njohur në Shqipëri me hapjen e televizionit Agon Channel, por ai ka qenë i pranishëm në Shqipëri prej shumë vitesh. Emri i tij në Shqipëri lidhet me ndërtimin hidrocentralit të Kalivaçit, për të cilin mori leje nga qever

Berisha:
  • 2015-10-11

Berisha:"Rama me arbitraritet e në mënyrë anti-ligjore mbylli sot Agon Channel!"

Nga Sali Berisha*. Sot Edi Rama, pas nje beteje shume mujore mbylli me rruge anti-ligjore Agon Channel, duke i nderprere furnizimin me energji elektrike. Me kete akt primitiv dhe hakmarres ai shuajti sot, pas nje seri masash te kundraligjshme, zerin e televizionit me kritik ne vend ndaj tij! K

Berisha përkrah Agon Channel: Rama e mbylli me arbitraritet
  • 2015-10-10

Berisha përkrah Agon Channel: Rama e mbylli me arbitraritet

Nga Sali Berisha Sot Edi Rama, pas nje beteje shume mujore mbylli me rruge anti-ligjore Agon Channel, duke i nderprere furnizimin me energji elektrike. Me kete akt primitiv dhe hakmarres ai shuajti sot, pas nje seri masash te kundraligjshme, zerin e televizionit me kritik ne vend ndaj tij! Keshtu,

No Pic available
  • 2015-09-25

U konfliktua me punonjësin e Rinas-it, pushohet dosja e Bechettit

Francesko Bechetti, pronari i "Agon Cchanell" ka mundur të mbyllë hetimet e prokurorisë, lidhur me dosjen penale që ka të bëjë fyerjet dhe kundërshtimin me forcë të punonjësve të sigurisë në aeroportin e Rinasit. Pak kohë më parë prokuroria ndaj tij kishte marrë vendimit për ta v