Rezultate te kerkimit per termin: +Beckham

Total: 1661
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.635Z

Beckham vazhdon rikuperimin

Vazhdon me ritme t knaqshme rikuperimi i lojtarit t Milanit, David Beckham. Sipas kirurgut finlandez, i cili u mor me operimin e mesfushorit anglez, Beckham mund t lr brnda ditve n vijim klinikn n Finland.Megjithat doktori nuk prcaktoi nse Beckham mund t bhet gati pr t marr pjes n Botrori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.509Z

Rikthehet David Beckham

Prej thuajse një viti David Beckham vari këpucët në gozhdë duke hequr dorë nga futbolli i luajtur profesionist. Ish-kapiteni i Anglisë vazhdon suksesshëm karrierën e tij si model. 38-vjeçari pozoi së fundmi për linjën e të brendshmeve për meshkuj H&M duke nxjerrë në pah muskujt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.028Z

Beckham bossi

David Beckham tashmë e ka bërë zyrtar skuadrën e tij të re. Ylli i futbollit anglez e evropian e ka krijuar një skuadër të re në Miami të SHBA-ve. Beckham në prezantimin e tij si shef i skuadrës së Miamit, ka dhënë më s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.505Z

David Beckham tradhton Victorian

Ylli i futbollit britanik dhe atij nderkombetar David Beckham eshte akuzuar se ka tradhtuar bashkeshorten duke shkruar me prostituta. Eshte revista amerikane InTouch qe ka publikuar nje interviste me ish-prostituten 26 vjece Irna Nici e cila vihet ne qender te nje tjeter skandali seksual pas atij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.763Z

Beckham synon Scudetton

David Beckham beson se Milan mund të fitojë titullin në Serie A, edhe pse aktualisht ka tetë pikë më pak se lideri dhe rivali i qytetit, Inter. Mesfushori shpreson që transferimi në Milan do t’ia shtojë shanset për të zënë vend në ekipin e Fabio Capellos për Kampionatin botëror n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.254Z

Harper Beckham, markë tregtare

Victoria Beckham ka regjistruar “Harper Beckham” me auroritetin e pronësisë intelektuale në Britani dhe në Evropë. Kjo do ti mundësojë stilistes së famshme që të mbrojë emrin Harper nga industritë e tjera, si edhe të sjellë në treg produkte të markës duke përfshirë lod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.368Z

Të gjithë sytë drejt Victoria Beckham

Padyshim që ikona e modës është stilistja me famë botërore Victoria Beckham dhe gjithmonë sytë e publikut janë të drejtuar tek ajo. Ndërsa shëtiste në New York të martën, stilistja e modës kishte zgjedhur një veshje nga koleksioni i saj i 2018. Ajo çfarë binte në sy ishte fakti s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama