Rezultate te kerkimit per termin: +Befas

Total: 2345
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.122Z

Befas “specialiste” të gjithçkaje!

Befas femrat flasin për futbollin, janë bërë specialiste, sidomos nëse janë edhe politikane. Për të zbutur habinë e atyre që janë befasuar po kaq sa ne, kemi pyetur drejtuesin e emisionit në News 24, që jo pak herë është ndier i sikletosur nga përgjigja ‘As që e kam haberin&r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.711Z

Rama: LSI befas në opozitë, e mbistresuar nga humbja e vendit të punës

Kryeministri Rama kishte edhe një mesazh për ish-aleatin e saj në 4 vitet e para të qeverisë. Nga foltorja e Kuvendit, shefi i qeverisë tha se LSI është më shumë e gjendur befas në opozitë, duke u ulur prapa kurrizit të PD. Rama i tha opozitës së dytë në Parlament se disfatën në k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.573Z

Befas me skrupuj: Vendimi i disa televizioneve për të mos transmetuar fushatën elektorale, në respekt të Kodit Zgjedhor

Prej sot e tre javë rresht, televizioni Klan ka marrë vendim për të mos transmetuar aktivitetet elektorale të partive politike. Pasqyrimi do të zërë fill në datën 22 maj 2015. TV Klan njofton se ky vendim vjen në respekt të Kodit Zgjedhor, i cili sanksionon se zyrtarisht fushata zgjed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.013Z

Erdogan kërcënon Kurdistanin: Ushtrinë e kemi në kufi, mund tju vijmë një natë befas

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan, ka kërcënuar zonën autonome të Kurdistanit në Irak, se një natë ushtria turke mund tu shkojë befas nëse vazhdojnë me planin e tyre për të shpallur pavarësinë pas referendumit. Për këtë Erdogan solli edhe shembullin e Sirisë, kur një mesnatë g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.656Z

Mormonët befas në qendër të vëmendjes

Mitt Romney nuk flet për religjionin e tij. Dhe mormonët nuk dëshirojnë të dëgjojnë për politikë. Megjithatë, ata po i gëzon interesimi i shtuar për kishën e tyre në SHBA, pas emërimit të Romneyt për kandidat të republikanëve për president të SHBA-së.Rebecca, Scott dhe Peter nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.357Z

Fotot: Parizienët të bashkuar kundër frikës, por befas

Mijëra vetë u mblodhën sopt në Paris për të përkujtuar viktimat e terrorit. Por befasi shpërtheu sërish paniku pasi u dëgjuan disa të shtëna me armë, në zonën ku qytetarët ishin mbledhur. Fotot dhe video kanë kapur çastet që simbolizojnë një qytet tërësisht në kaos dhe të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.131Z

Fotot: Gjyqtarët befas varfërohen. I trembi kërcënimi i Donald Lu?

Ditën e sotme në ambientet e Hotel Tirana ishin mbledhur gjyqtarë nga i gjithë vendi. Konferenca gjyqësore organizohej me qëllim zgjedhjen e katër anëtarëve të rinj të Këshillit të Lartë të Drejtësisë. Sistemi i drejtësisë dhe njerëzit që punojnë në të gjithmonë janë akuzu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama