Rezultate te kerkimit per termin: +Behari

Meta: total 319 / total_found 319 / time 0.000 / keyword[0] behari / docs[0] 319 / hits[0] 479 /
Municione dhe drogë në studion e tatuazheve, arrestohen 2 të rinj (Video)
  • 2018-08-18

Municione dhe drogë në studion e tatuazheve, arrestohen 2 të rinj (Video)

Dy të rinj kanë përfunduar në prangat e Policisë së Tiranës në kuadër të operacionit të koduar Tattoo. Të arrestuarit shpërndanin lëndë narkotike në zonën e Ali Demit. Atyre ju është sekuestruar kanabis, municion luftarak dhe aparate celularë. U arrestuan në flagrancë shtetasit

Ngordhin peshqit në Drin, shkak ndotja e landfillit të Bushatit
  • 2018-06-20

Ngordhin peshqit në Drin, shkak ndotja e landfillit të Bushatit

Banorët e fshatit Barbullush në Lezhë i janë drejtuar emisionit Fiks Fare pasi në lumin Drin çdo ditë ata shohin sasira peshqish të ngordhur. Banorët thonë se kjo situatë ka kohë që ndodh, por edhe pse ka patur inspektime nga institucionet situata mbetet e njëjtë. Fiks Fare ka vëzh

Tre kantieret e restaurimit që nisin në verë
  • 2018-05-10

Tre kantieret e restaurimit që nisin në verë

memoriali i Skënderbeut në Lezhë Kumbaro: Ca flasin, ca të tjerë punojnë gjithë ditën Memoriali i Skënderbeut në Lezhë, Muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës – Shtëpia e Vëllezërve Frashëri në Frashër të Përmetit janë tre kantieret e reja të restaurimit që do të nis

Dhuna në Vlorë, Disiplina ndëshkon Flamurtarin
  • 2018-05-08

Dhuna në Vlorë, Disiplina ndëshkon Flamurtarin

Federata Shqiptare e Futbollit zbardhi sot vendimit e Komisionit të Disiplinës, që si çështje kryesore kishte dhunën në stadiumit e Vlorës. Në bazë të relacioneve të zyrtarëve të ndeshjes, Flamurtari, për dështim në përmbushjen e përgjegjësive, duke mos garantuar sigurinë e zyrt

Idrizi: Do të padisim gjyqtarët! Shanë me libër shtëpie
  • 2018-05-06

Idrizi: Do të padisim gjyqtarët! Shanë me libër shtëpie

Presidenti i Flamurtarit, Sinan Idrizi u shfaq mjaft i tensionuar në përfundim të takimit mes Flamurtarit dhe Vllaznisë. Ai shfaqi indinjatën e tij jo për vendimet e arbitrave, por për sjelljen e tyre, pasi sipas Idrizit, gjyqtari i dytë i takimit ka sharë e ofenduar të gjithë lojtarët e

Flamurtari mposht Teutën dhe ëndërron Europën
  • 2018-04-22

Flamurtari mposht Teutën dhe ëndërron Europën

Largimi i Shpëtim Duros i jep një tjetër shtysë Flamurtarit që arrin fitoren e dytë radhazi në kampionat. Me drejtorin sportiv Ardi Behari në stol kuqezinjtë mposhtën 3-1 Teutën duke siguruar përfundimisht çështjen mbijetesë dhe duke u ngjitur në vendin e 5-të të renditjes me pikë

Arrestohet ish-shefi i Krimeve në Policisë së Durrësit
  • 2017-10-28

Arrestohet ish-shefi i Krimeve në Policisë së Durrësit

Arrestohet ish- shefi i Krimeve në drejtorinë vendore të Policisë Durrës për shpërdorim detyre.   Me urdhër të prokurorisë, Krenar Behari, me detyrë oficer krimesh u arrestua pasi nuk kishte zbatuar vendimin e prokurorisë për të ndjekur në gjendje të lirë një person. Behari e