Rezultate te kerkimit per termin: +Behgjet +Pacolli

Total: 2197
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.931Z

Behgjet Pacolli emërohet Zëvendëskryeministër

Prishtinë, 8 prill, NOA Behgjet Pacolli është emëruar sot Zëvendëskryeministër i qeverisë së Kosovës. Vendimi është marrë në mbledhjen e qeverisë nga kryeministri Hashim Thaçi. Pacolli do të ketë rol ekskluziv në shtimin e investimeve në Kosovë dhe në vazhdimin  punës lobues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.671Z

Behgjet Pacolli rikthehet në krye të AKR

Prishtinë, 4 tetor 2011, NOA Pas dorëheqjes nga posti për shkak të kandidimit si President i Kosovës, dhe pas rrëzimit të tij si President nga Gjykata Kushtetuese pak javë pas zgjedhjes, Behgjet Pacolli rikthehet në krye të partisë Aleanca Kosova e Re, të cilën ai vetë e themeloi. Ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.967Z

Promovohet libri Behgjet Pacolli rrefen jeten

/ / Behgjet Pacolli promovoi dje ne Kosove librin autobiografik Nga sfida ne sfide jeta Behgjet Pacolli. Te pranishem ne kete aktivitet ishin edhe ish-Presidentet e Shqiperise Rexhep Meidani dhe Alfred Moisiu. Ne fjalen e tij gjate promovimit Pacolli eshte shprehur se ka vl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.470Z

Uzurpatori i ekonomisë, Behgjet Pacolli

Nga Lavdim Hamidi   Politikani për të cilin janë ngritur në vazhdimësi dyshime rreth pasurisë së fituar qindra milionëshe personale, tashmë ka në duar gjithë pasurinë e Kosovës. Behgjet Pacolli, i cili më herët ka qenë nën llupën e hetuesve ndërkombëtarë për pasurinë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.490Z

Behgjet Pacolli nderon Nexhmije Pagarushen

 “Ne e kemi mbajtur gjallë ndjenjën e dashurisë për atdheun dhe kombin, nëpërmjet dashurisë për këngën tuaj, ju drejtua z.Behgjet Pacolli, bilbilit të Kosovës znj.Nexhmije Pagarusha. Në një audiencë të p&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.265Z

Uzurpatori Behgjet Pacolli!

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli sot edhe një herë është munduar të arsyetohet për mospunën e tij sa ishte në Qeverinë e Kosovës. Ai edhe këtë herë e ka përsëritur refrenin e njohur “nuk na lanë të pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.270Z

Behgjet Pacolli rikandidon për President

Behgjet Pacolli bëri të ditur për mediat se do të bëhet pjesë e garës për president të Kosovës. Ai deklaroi se hedhjen e kësaj kandidature ia kanë kërkuar qytetarët e Kosovës. Vështirësia në kandidimin e tij qëndron në faktin që Pacolli ka dy nënshtetësi. Në raundin e tretë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama