Rezultate te kerkimit per termin: +Behrami

Total: 1203
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.836Z

Behrami, i gatshëm

Mesfushori i West Ham United, Valon Behrami, mund të jetë i gatshëm për përballjen ndaj Portsmouth në ‘Boxing Day’ të shtunën, pasi futbollisti kosovar ushtroi gjatë gjithë javës me ekipin e tij. Menaxheri Gianfranco Zola e ka pranuar se Behrami është i gatshëm, por ai nuk ishte n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.811Z

Behrami shkon në Napoli

Valon Behrami është përforcimi më i ri i Napolit. Ai e ka lënë Fiorentinën për t’iu bashkuar ekipit nga San Paolo. Mesfushori kosovar i ka kaluar me sukses vizitat mjekësore, derisa pritet të nënshkruajë kontratë afatgjate me skuadrën e re. Walter Mazzarri e ka lavdëruar 27 vjeç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.368Z

Behrami lavdëron Mihajloviçin

Valon Behrami ka krijuar miqësi të mirë me trajnerin Sinisa Mihajlovic. Mesfushori kosovar është i kënaqur që do të punojë edhe sezonin e ardhshëm me trajnerin serb. Objektiv i radhës i 25 vjeçarit, i cili është bërë i dashur në Firenze, është pjesëmarrja në Ligën e Kampionëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.748Z

Aksidentohet Behrami

Futbollisti kosovar Valon Behrami, ka pësuar një aksident trafiku të dielën mbrëma. Futbollisti i ri i Napolit po e voziste veturën e tij të tipit Ferrari, ngjyrë të bardhë, kur është përfshirë në një aksident trafiku në Firenze. Për fat të mirë, përfaqësuesi zviceran, i cili i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.854Z

Behrami, pasardhës i Bagnit

Në vitet ‘80, Napoli fitonte Kupa dhe Scudetto dhe përpos Maradonës, kishte edhe yje të tjera. Njëri nga ta ishte edhe Salvatore Bagni, një luftëtar i pashoq i mesfushës, i cili e ka dhënë një intervistë për ‘Il Mattino’, ku ka thënë se futbollisti kosovar, Valon Behram

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.890Z

Behrami, fitues në Euro

Nëse dikush është fitues në Kombëtaren e Zvicrës në Euro 2008, atëherë pa dyshim është Valon Behrami. Pas paraqitjeve të mira në këtë Evropian, interesimi i klubeve për kosovarin është rritur. Pas paraqitjeve të shkëlqyeshme në Euro 2008, interesimi për t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.650Z

Behrami thërret Aquilanin

Nga Express më 19 korrik 2011 në ora 18:04 Jo vetëm tifozët, por edhe futbollistët e Fiorentinës kërkojnë transferimin e mesfushorit të Liverpoolit, Alberto Aquilani. Mesfushori kosovar, Valon Behrami shpreson të shohë Aquilanin në Artemio Franchi. Klubi italian është i interesuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama