Rezultate te kerkimit per termin: +Bejte

Meta: total 209 / total_found 209 / time 0.000 / keyword[0] bejte / docs[0] 209 / hits[0] 277 /
Rama: Kadrinjtë më janë turrur me radhë, duan të rrëzojnë Shejtanin!
  • 2018-11-24

Rama: Kadrinjtë më janë turrur me radhë, duan të rrëzojnë Shejtanin!

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Twitter i ka hedhur benzinë zjarrit, duke ndezur debatin në distancë që ka me gazetarët  Ylli Rakipi dhe Andi Bushati. Duke i cilësuar ata Kadrinjë, Rama thotë se i qenkan turrur me radhë, ham e hum, tamam siç janë, lehaqenie pa din, pa

OPOZITË DEMBELE
  • 2018-03-05

OPOZITË DEMBELE

Dr. Bledar KURTI Që nga 1 prilli, shqiptarët do paguajnë edhe taksën e banesës. Një barrë më shumë për buxhetin e familjeve shqiptare, një faturë më e rëndë e energjisë elektrike apo e ujit të pishëm. Efekti zinxhir do sjellë rritjen e çmimit të qirave si për studentët në qyt

Bushati: Opozita ka çuar e-maile në PE-në kundër integrimit të Shqipërisë
  • 2017-12-14

Bushati: Opozita ka çuar e-maile në PE-në kundër integrimit të Shqipërisë

Pasi deputeti i PD-së Sali Berisha deklaroi se opozita në vend ka bërë gjithçka për integrimin e Shqipërisë në BE, ka reaguar edhe Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati. Ministri ka akuzuar opozitën se ka çuar e-maile në Parlamentin Evropian kundër integrimit. Opozi

No Pic available
  • 2017-07-27

LISTA/ Dalin emrat, ja kush janë 977 fituesit e kredive të buta në Tiranë

TIRANE-Komisioni i Strehimit pranë Bashkisë së Tiranës ka caktuar më në fund emrat e familjarëve që përfitojnë kredi të butë. Bëhet fjalë për 977 banorë të Tiranës, të cilët kanë plotësuar të gjitha kushtet për tu përzgjedhur nga lista me 2257 aplikantë. Por në rel

No Pic available
  • 2017-07-26

Një mijë emrat e përfituesve të kredisë së butë nga Bashkia e Tiranës

Rreth një mijë familje të reja në Tiranë do të përfitojnë sot një kredi të butë. Këshilli Bashkiak pritet që të miratojë në mbledhjen e sotme listën e atyre që do të përfitojnë nga zbatimi i programit social të strehimit për kreditë e buta për blerjen e një shtëpie, duke m

Ruzhdi Keraj, një rrëfim për dashurinë e pamundur
  • 2017-04-03

Ruzhdi Keraj, një rrëfim për dashurinë e pamundur

Copëza nga ditari I një liceisti është libri me kujtime i artistit Ruzhdi Keraj. Një përmbledhje shkrimesh, të shkruara herët, në formën e një ditari, që sot na njeh me protagonist të rëndësishëm të artit shqiptar, parë me sytë e një liceisti. Me parathënie nga Zhani Ciko, libri

Jashtë mikrofonit në Kuvend/ Bejte e Blushit nga gozhda tek vrimaReagimi i Ramës dhe Gjiknurit
  • 2017-03-02

Jashtë mikrofonit në Kuvend/ Bejte e Blushit nga gozhda tek vrimaReagimi i Ramës dhe Gjiknurit

Akuza, kundërpërgjigje dhe batuta mes ministrit të Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri kreut të LIBRA-s Ben Blushi në seancën e sotme plenare në Kuvend. Sapo nisi të fliste nga foltorja e Parlamentit Blushi, lëshoi akuza në drejtim të qeverisë, të cilat u replikuan nga Gjinku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama