Rezultate te kerkimit per termin: +Belegu

Total: 386
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.868Z

Prokuroria: Eduard Belegu është rrëmbyer

TIRANE- Eduart Belegu, ish-këshilltari i ministrit të Energjetikës, i zhdukur pas më shumë se tri javësh dyshohet të jetë rrëmbyer. Burime nga prokuroria e Pëgjithshme thonë se organi i akuzës po heton si pistë kryesore atë të rrëmbimit të personit, pasi nga verifikimet e deritanish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.422Z

Kuqo – Belegu, përplasen keq

Pas përleshjes fizike në ndeshjen miqësore ndërmjet Shqipërisë dhe Emirate të Bashkuara Arabe, të zhvilluar në Bardhosh, është krijuar edhe një ‘armiqësi’ e re ndërmjet basketbollistit të Kombëtares kuqezi, Ermal Kuqo dhe kreut të basketbollit kosovar, Erolld Belegu. Në fakt,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.420Z

Kuqo-Belegu, debat pas incidentit

Basketboll Pas incidentit që degjeneroi në dhunë fizike në miqësoren e basketbollit ndërmjet Shqipërisë dhe Emirateve të Bashkuara Arabe, të zhvilluar në Bardhosh të Kosovës, tashmë është krijuar edhe një ‘armiqësi’ e re ndërmjet kapitenit të Kombëtares kuqezi, Erma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.933Z

Eduard Belegu shpallet në kërkim ndërkombëtar

Emri i ish-këshilltarit të ministrit të Ekonomisë gjendet në listën e Interpolit si i zhdukur Eduard Belegu, ish-këshilltari i ministrit të Ekonomisë, Dritan Prifti, është shpallur i zhdukur në listën e Interpolit. Sipas faqes zyrtare në internet të Policisë Ndërkombëtare, Belegu r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.990Z

Arrestimet në Darfo, Prifti shkarkon këshilltarin Belegu

TIRANE- Ministri i Energjetikës Dritan Prifti shkarkon këshilltarin Eduart Belegu menjëherë pasi u njoh me vendimin e gjykatës së Elbasanit për arrestimin Belegut. Përmes një deklarate për mediat, ministri Prifti shpreson në punën e drejtësisë për zbardhjen e plotë të ngjarjes. &ldq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.400Z

Prokuroria: Belegu nuk është larguar nga Shqipëria

Hetimet Policia italiane, greke, e Malit të Zi, Maqedonisë dhe Kosovës: Nuk ka hyrë në territorin tonë Zhdukja e Eduart Belegut, ish-këshilltari i ministrit të Ekonomisë, Dritan Prifti, vazhdon të jetë misterioze. Autoritetet policore italiane, greke, të Malit të Zi, Maqedonisë dhe Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.252Z

Belegu: Është një fitore e madhe

Erolld Belegu është shprehur i lumtur pas triumfit të Prishtinës në Ligën Ballkanike. Kreu i Federatës së Basketbollit të Kosovës, Erolld Belegu, është shprehur i lumtur me fitoren e Prishtinës në Ligën Ballkanike. AdPlatform

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama