Rezultate te kerkimit per termin: +Belgjik +Behar +Bajri

Meta: total 17 / total_found 17 / time 0.000 / keyword[0] belgjik / docs[0] 6752 / hits[0] 10954 / keyword[1] behar / docs[1] 1787 / hits[1] 2623 / keyword[2] bajri / docs[2] 208 / hits[2] 594 /
No Pic available
  • 2008-11-01

Akuza kërkoi si masë ndëshkimore 10 vite burg për të pandehurin

Tiranë - Prokuroria kërkoi dje 10 vite burg për personin që mori pakon me disa pistoleta që vinin nga Holanda. Agim Shëngjoni për porosinë që kishte bërë ndaj vetes rrezikon një dekadë burg edhe pse ende nuk është thënë fjala e fundit nga kolegji penal që po gjykon dosjen. Gjatë

No Pic available
  • 2008-11-01

Ekstradimi, arrestohet shqiptari

Gent(start)-Ministria e Drejtsis n Belgjik, ka njoftuar se s shpejti do t ekstradoj shtetasin shqiptar n drejtim t Shqipris Behar Bajri, 28-vje, i lindur n Shkodr. Zyra Qendrore e Interpol Tirans pasi ka shqyrtuar materiale e ardhur nga drejtsia belge, ka firmosur pr ekstradimin e ktij shtetasi.

Belgjika ekstradon tmerrin e Shkodrës
  • 2008-10-31

Belgjika ekstradon tmerrin e Shkodrës

Behar Bajri akuzohet për një numër të madh krimesh. Ai u dënua vetëm me dy vjet burg për vrasjen e policit Krimi i fundit, vrasja e bashkëshortes vetëm 16- vjeçe në qershor 2002 në Shkodër TIRANË- Ekstradohet nga Belgjika një nga personat më të kërkuar nga policia shqi

No Pic available
  • 2008-10-31

Ekstradohet nga Belgjika i dënuari për vrasjen e policit

Tiranë - Zyra Qendrore Kombëtare Interpol Tirana, dje rreth orës 20:00, ekstradoi nga Belgjika në drejtim të Shqipërisë të shumëkërkuarin: Behar Bajri, vjeç 28, nga Shkodra, person me precedentë të theksuar kriminalë. Arrestimi i tij është bërë i mundur më 17 dhjetor 2007 mbas nj

No Pic available
  • 2008-10-30

Ekstradohet i "tmerrshmi" i Shkodrës

Nga Klodiana Lala Behar Bajri ekstradohet nga Belgjika. I shumë-kërkuari akuzohet për vrasje të punonjësve të policisë, grabitje me armë, gjobëvënie. Mes të tjerash,ai akuzohet dhe për vrasjen e gruas së tij vetëm 16 vjeçe TIRANE-Belgjika "dorëzon" të tmerrshmin e Shk

No Pic available
  • 2008-10-30

Ekstradohet nga Belgjika i kërkuari, Behar Bajri

Tiranë-Në orën 20.00 është ekstraduar në Shqipëri super i kërkuari Behar Bajri që akuzohet për një sërë krimesh, kryer në qytetin e Shkodrës. Lajmin e bëri të ditur Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit. Ai u arrestua në Belgjikë në dhejtor të 2007 dhe vetëm tani u

No Pic available
  • 2008-10-30

Ekstradohet "superkilleri" i Shkodrës

Ekstradohet në Shqipëri "superkilleri" i Shkodrës, Behar Bajri. Policia e Shtetit tha dje pasdite se Bajri i është dorëzuar Drejtorisë së Burgjeve. Disa ditë më parë ministri i Drejtësisë i Belge miratoi ekstradimin e të shumëkërkuarit Behar Bajri. Interpol- Tirana është njoftuar s