Rezultate te kerkimit per termin: +Belinda +Balluku

Meta: total 53 / total_found 53 / time 0.000 / keyword[0] belinda / docs[0] 155 / hits[0] 192 / keyword[1] balluku / docs[1] 402 / hits[1] 702 /
No Pic available
  • 2017-04-16

EMRAT/ Ja kandidatët e mundshëm të Edi Ramës për deputetë

29 prilli është data e fundit kur partitë politike do të duhet të dorëzojnë listat shumëemërore të kandidatëve për deputetë sipas qarqeve. Kur kanë ngelur jo më shumë se dy javë nga ajo datë, në selinë e Partisë Socialiste janë projektuar emrat kryesorë se kush do të drejtoj

Rama dhe ndrikulla e tij, hamam dhe palestër brenda institucionit
  • 2016-06-24

Rama dhe ndrikulla e tij, hamam dhe palestër brenda institucionit

"Ja si vjedh Rama me Belushken e tij", shkruan Sali Berisha ne fb. "60 milione leke per palester sportive me hamam dhe sauna ne godinen e Albkontrollit!". Sipas ish-kryeministrit "pas vjedhjes dhe shperdorimit te 2.7 miliarde lekeve per rikonstruksionin e nderteses me moderne te vendit, godines se

Ish-drejtori i Aviacionit Civil shpërfill hetimin e Felajt
  • 2014-06-01

Ish-drejtori i Aviacionit Civil shpërfill hetimin e Felajt

Autoriteti i Aviacionit Civil nuk mund të japë leje për përdorimin e infrastrukturës ushtarake, në këtë rast të aeroporteve Ish-drejtori i Autoritetit të Aviacionit Civil, Ervin Minarolli i shpërfilli dhe tha se gjetjet e komisionit hetimor për trafikun e drogës me avionë, duke përdor

No Pic available
  • 2014-05-23

Grevistët: S'do vrasim veten si Bruna,do bëjmë grevë ndaj "rilindasve"

TIRANË – Kryetarja e Shoqatës për Mbrojtjen e Administratës Publike, Nertila Qafëzezi, dha sot një konferencë për shtyp jashtë grevës së urisë, duke deklaruar se ne nuk do të vetëvritemi si Brunilda Meka, por kemi zgjedhur t

Si mund ta rikthejë kryeprokurori besimin tek drejtësia?
  • 2014-05-20

Si mund ta rikthejë kryeprokurori besimin tek drejtësia?

Nga Mero Baze   Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, ka paralajmëruar nisjen e disa çështjeve, të cilat, sipas tij, do të ndryshojnë fatin e historisë sonë në rrugën e integrimit në Perëndim. Shumë vetë i ka entuziazmuar kjo deklaratë. Pritshmëria e opinionit publik

Divjaka, Berisha: Policia është urdhëruar të mos merret me avionët
  • 2014-05-18

Divjaka, Berisha: Policia është urdhëruar të mos merret me avionët

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar edhe dje me ngjarjet e ndodhura fundjavën e kaluar në Divjakë. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Berisha pretendon se ka të tjera fakte të cilat sipas tij e lidhin qeverinë me trafikun e drogës. Në postimin e tij Berisha përmend gja

No Pic available
  • 2014-05-18

Berisha: Policia u urdhërua tëmos merrej me avionët e drogës

Të tjera rreth shkrimit MB:S'ka oficer me iniciale O.N. në Fier TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha i rikthehet sërish çështje së avionit italian të rrëzuar në Divjakë, duke akuzuar sërish qeverinë për li