Rezultate te kerkimit per termin: +Belishaku

Meta: total 11 / total_found 11 / time 0.000 / keyword[0] belishaku / docs[0] 11 / hits[0] 17 /
FRPD zgjedh 145 fituesit e Këshillit Kombëtar të saj
  • 2016-06-06

FRPD zgjedh 145 fituesit e Këshillit Kombëtar të saj

Forumi Rinor i Partisë Demokratike ka zgjedhur sot 145 anëtarët e Këshillit të Kombëtar të saj. Në faqen zyrtare të Partisë Demokratike është publikuar dhe lista e 145 të rinjve fitues. FITUESIT Agim Shera Aishe Isha Alban Hoxha Albano Hysa Albano Prendushi Amarildo Mhilli Andi Perm

Lista zyrtare për Këshillin Kombëtar të PD/ Kuliçaj dhe Sefgjini mes kandidatëve të propozuar
  • 2014-09-27

Lista zyrtare për Këshillin Kombëtar të PD/ Kuliçaj dhe Sefgjini mes kandidatëve të propozuar

Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike zgjedh sot Këshillin Kombëtar, nga një listë prej 285 emrash. Në listë nuk mungojnë shumë nga zyrtarët e PD-së apo drejtues të institucioneve gjatë qeverisjes së kësaj partie, përfshi këtu edhe ish-zv. Drejtorin e Pvrgjithshëm të Policis

No Pic available
  • 2014-06-23

262 të larguar nga puna marrin paratë, ja lista e emrave të punonjësve

TIRANE - Gjyqet e fituara nga punonjësit e larguar nga administrata janë kthyer në një barrë të rëndë për arkën e shtetit. Vetëm javës së shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar rreth 300 pagesa të lindura prej vendimeve gjyq&

No Pic available
  • 2013-02-15

Muriqan sekuestrohen 13 kilograme lende narkotike

pSHKODER - 13 kilograme kanabis sativa te ndara ne 26 pako jane sekuestruar ne piken kufitare te Muriqanit te Shkodres nga policia qe ka ndaluar transportuesin e sajp pNe mesditen e se premtes ne prangat e policise ka rene 35-vjecari Aleksander Belishaku nga Berati Lenda narkotike eshte gjetur ne m

Nxënësit e alarmuar, librat e shkollës? Boh çfarë stresi
  • 2012-03-21

Nxënësit e alarmuar, librat e shkollës? Boh çfarë stresi

Foto arkiv Entela Resuli U ndodh që, kur ulen në tavolinë për të mësuar kanë një stivë më libra përpara dhe nuk dinë nga tia nisin. Tekstet janë voluminozë, me terma e koncepte të pakuptueshme. Edhe mësuesit i cekin përciptas. Kështu, thesi i padijes rritet çdo ditë. Një fenomen

No Pic available
  • 2010-08-14

Grindja për motive xhelozie, thikë në fyt bashkëshortes

Berat Policia arreston agresorin Fatmir Belishaku Nj grindje pr motive xhelozie pr pak i ka shkaktuar jetn nj 44-vjeareje nga fshati Hink i Rrethit t Beratit. Ngjarja ka ndodhur rreth ors 23:00 t s enjtes, ku Liri Belishaku sht qlluar nga bashkshorti me thik n fyt. 44-vjearja ka dal jasht rrezikut

No Pic available
  • 2010-08-13

Plagos me thikë ish-bashkëshorten

BERAT - Plagos me thikë ish-bashkëshorten. Ndonëse ishte i divorcuar nga gruaja prej kohësh, vazhdimisht kishte shfaqur xhelozi për të, duke arritur deri në pikën që i ka rrezikuar jetën. Burime të policisë bëjnë të ditur se u arrestua Fatmir Belishaku, 45- vjeç, lindur dhe banues n